Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie Gdańsk, 16.5.2009 |
Konkurencja 1 16.5.2009 - 9:15 | Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | ŁUSZCZYŃSKA, Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 21.76 | 197 | |||
2. | KĘDZIORA, Joanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 22.57 | 176 | |||
3. | CIOSTEK, Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 22.70 | 173 | |||
4. | ŁUKIEWSKA, Zuzanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 25.48 | 123 | |||
5. | ŁUKOWSKA, Laura | 01 | MAL WOPR Malbork | 25.54 | 122 | |||
6. | ZIELIŃSKA, Agnieszka | 01 | Delfin Gdynia | 26.22 | 113 | |||
7. | KACZOROWSKA, Maria | 01 | Delfin Gdynia | 27.02 | 103 | |||
8. | GÓRAL, Nina | 01 | Depka Kołobrzeg | 27.32 | 100 | |||
9. | KOŁODZIEJSKA, Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.48 | 98 | |||
10. | BATORSKA, Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.49 | 98 | |||
11. | MORAWSKA, Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.46 | 88 | SC 1 | ||
11. | PAWŁOWSKA, Paulina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.46 | 88 | SC 1 | ||
13. | TROJANOWSKA, Oliwia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.88 | 76 | |||
14. | ŁAGOWNIK, Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.95 | 76 | |||
15. | JANUSZCZYK, Pola | 01 | Delfin Gdynia | 30.32 | 73 | |||
16. | SOWIAK, Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.60 | 71 | |||
17. | GRUNERT, Anna | 01 | Delfin Gdynia | 32.77 | 58 | |||
18. | DUDA, Daria | 01 | Delfin Gdynia | 33.90 | 52 | |||
19. | PIKIEWICZ, Anna | 01 | Mewa Władysławowo | 36.82 | 41 | |||
20. | NEUMULLER, Weronika | 01 | Olimp Lêbork | 44.45 | 23 | |||
21. | LADEMANN, Natalia | 01 | Mewa Władysławowo | 45.68 | 21 |
9 lat |
1. | SOBCZYŃSKA, Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 21.42 | 206 | |||
2. | SZMIDKA, Alicja | 00 | Trops Kartuzy | 21.95 | 192 | |||
3. | JACKOWSKA, Weronika | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 22.11 | 188 | |||
4. | HERMAN, Julia | 00 | Sambor Tczew | 22.76 | 172 | |||
5. | GILLMEISTER, Izabella | 00 | Trops Kartuzy | 22.90 | 169 | |||
6. | KRAWCZYK, Julia | 00 | Ósemka Starogard Gd | 23.04 | 166 | |||
7. | TOPOLSKA, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 23.48 | 157 | |||
7. | SZYMAŃSKA, Dominika | 00 | Jedynka Elbląg | 23.48 | 157 | |||
9. | RYCHERT, Oliwia | 00 | Trops Kartuzy | 23.70 | 152 | |||
10. | TRELLA, Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 23.82 | 150 | |||
11. | ADAMCZYK, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 24.11 | 145 | |||
12. | ZIEMIAN, Weronika | 00 | Delfin Gdynia | 24.34 | 141 | |||
13. | �LIWKA, Karolina | 00 | Siódemka Sopot | 24.41 | 140 | |||
14. | DOMŻALSKA, Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 24.43 | 139 | |||
15. | KOPKA, Julia | 00 | Sambor Tczew | 24.44 | 139 | |||
16. | TROKA, Klaudia | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 24.67 | 135 | |||
17. | SZWARKOWSKA, Inez | 00 | Sambor Tczew | 24.77 | 134 | |||
17. | LEOŃCZUK, Aleksandra | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 24.77 | 134 | |||
19. | KUSYK, Kalina | 00 | Delfin Gdynia | 25.06 | 129 | |||
20. | CEKAŃSKA, Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 25.14 | 128 | |||
21. | CISŁO, Natalia | 00 | Delfin Gdynia | 26.55 | 108 | |||
22. | SZUMSKA, Wiktoria | 00 | Delfin Gdynia | 26.86 | 105 | |||
23. | ROKICKA, Julia | 00 | Jedynka Elbląg | 27.12 | 102 | |||
24. | OSTASZEWSKA, Monika | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 28.17 | 91 | |||
25. | ARTEMIUK, Wiktoria | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 30.82 | 69 | |||
26. | JĘDRYCH, Marianna | 00 | Sambor Tczew | 31.08 | 68 | |||
27. | SENTAK, Julia | 00 | Mewa Władysławowo | 31.33 | 66 | |||
28. | SKOCZKE, Dorota | 00 | Mewa Władysławowo | 35.64 | 45 |
PK | ŻYREK, Dominika | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.24 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 16.5.2009 - 9:30 | Chłopców, 25m grzbietowy | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | CIOCH, Mateusz | 01 | Rekin Bydgoszcz | 20.99 | 143 | |||
2. | MUŃKO, Krzysztof | 01 | Delfin Gdynia | 22.45 | 117 | |||
3. | TYLICKI, Mateusz | 01 | Rekin Bydgoszcz | 23.69 | 100 | |||
4. | GAN, Gracjan | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 24.98 | 85 | |||
5. | OPAŁA, Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 25.04 | 84 | |||
6. | DOBKOWSKI, Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 25.07 | 84 | |||
7. | KOROLCZUK, Miłosz | 01 | Depka Kołobrzeg | 25.08 | 84 | |||
8. | MIERZEJEWSKI, Mateusz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 25.13 | 83 | |||
9. | NADOLSKI, Damian | 01 | Jedynka Elbląg | 25.50 | 80 | |||
10. | HENRYCH, Dawid | 01 | Jedynka Elbląg | 25.93 | 76 | |||
11. | KORTAS, Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | 26.30 | 73 | |||
12. | CZYŻ, Szymon | 01 | Mewa Władysławowo | 26.62 | 70 | |||
13. | WEINER, Robert | 01 | Depka Kołobrzeg | 26.80 | 69 | |||
14. | WILCZEK, Adrian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.29 | 65 | |||
15. | WĘSIERSKI, Kacper | 01 | Delfin Gdynia | 28.49 | 57 | |||
16. | MGŁOSIEK, Krzysztof | 01 | Jedynka Elbląg | 28.93 | 55 | |||
17. | BEDNARZ, Jakub | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.51 | 47 | |||
18. | WESOŁOWSKI, Jacek | 01 | Wodnik Bielsk Podl | 31.71 | 42 | |||
19. | KARMELITOW, Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.33 | 39 | |||
20. | EBERTOWSKI, Maurycy | 01 | Delfin Gdynia | 33.35 | 36 | |||
21. | MARKOWSKI, Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.89 | 29 | |||
22. | SOBCZAK, Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.25 | 19 |
9 lat |
1. | SOCHA, Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 19.32 | 184 | |||
2. | KRASSOWSKI, Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 20.36 | 157 | |||
3. | KĘSIK, Konrad | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 21.45 | 134 | |||
4. | KASPRZYK, Krystian | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 21.56 | 132 | |||
5. | WŁODARCZYK, Damian | 00 | Trops Kartuzy | 21.79 | 128 | |||
6. | ROMANIEC, Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 22.20 | 121 | |||
7. | KALKOWSKI, Dawid | 00 | Sambor Tczew | 22.25 | 120 | |||
8. | KASPRZYK, Hubert | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 22.38 | 118 | |||
8. | PEŁCZYŃSKI, Mikołaj | 00 | Siódemka Sopot | 22.38 | 118 | |||
10. | SPIEREWKA, Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 22.39 | 118 | |||
11. | CHARITONOWICZ, Mateusz | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 22.73 | 113 | |||
12. | KACPER, Hoffman | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 23.25 | 105 | |||
13. | SKRZYPEK, Jakub | 00 | Sambor Tczew | 23.26 | 105 | |||
14. | JENDRUSZEWSKI, Dominik | 00 | MAL WOPR Malbork | 23.41 | 103 | |||
15. | DERUS, Szymon | 00 | Sambor Tczew | 23.72 | 99 | |||
16. | SKOROWSKI, Kamil | 00 | Siódemka Sopot | 23.84 | 98 | |||
17. | BEMOWSKI, Nikodem | 00 | Trops Kartuzy | 23.92 | 97 | |||
18. | KOCHANOWSKI, Bartosz | 00 | Sambor Tczew | 23.97 | 96 | |||
19. | KIERCZYŃSKI, Filip | 00 | Siódemka Sopot | 24.51 | 90 | |||
20. | TKACZUK, Krystian | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 24.82 | 87 | |||
21. | SAWICKI, Adrian | 00 | Sambor Tczew | 25.42 | 81 | |||
22. | BADZMIERA, Michał | 00 | Sambor Tczew | 25.61 | 79 | |||
23. | HEJBER, Aleksander | 00 | Siódemka Sopot | 25.67 | 78 | |||
24. | SZPONIKOWSKI, Adam | 00 | Mewa Władysławowo | 27.40 | 64 | |||
25. | WIECZORKOWSKI, Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 27.52 | 64 | |||
26. | BIESIEKIERSKI, Aleksander | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 27.63 | 63 | |||
27. | JAŻDŻEWSKI, Dawid | 00 | Sambor Tczew | 29.15 | 53 | |||
28. | NECEL, Krzysztof | 00 | Mewa Władysławowo | 29.48 | 52 | |||
29. | PIEPER, Kacper | 00 | Mewa Władysławowo | 42.38 | 17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 16.5.2009 - 9:45 | Dziewcząt, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | WESOŁOWSKA, Agata | 01 | Wodnik Bielsk Podl | 20.32 | 154 | |||
2. | CIOSTEK, Anastazja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 22.08 | 120 | |||
3. | ŁUSZCZYŃSKA, Natalia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 22.68 | 111 | |||
4. | KĘDZIORA, Joanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 22.97 | 107 | |||
5. | ŁUKOWSKA, Laura | 01 | MAL WOPR Malbork | 23.32 | 102 | |||
6. | ŁUKIEWSKA, Zuzanna | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 23.95 | 94 | |||
7. | MORAWSKA, Nina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.36 | 63 | |||
8. | KOŁODZIEJSKA, Aleksandra | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.76 | 61 | |||
9. | KACZOROWSKA, Maria | 01 | Delfin Gdynia | 28.05 | 59 | |||
10. | PAWŁOWSKA, Paulina | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.14 | 52 | |||
11. | WANG, Mei Lin | 01 | Depka Kołobrzeg | 29.44 | 51 | |||
12. | BATORSKA, Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.63 | 50 | |||
13. | ZIELIŃSKA, Agnieszka | 01 | Delfin Gdynia | 30.20 | 47 | |||
14. | TROJANOWSKA, Oliwia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.48 | 42 | |||
15. | JANUSZCZYK, Pola | 01 | Delfin Gdynia | 31.56 | 41 | |||
16. | GÓRAL, Nina | 01 | Depka Kołobrzeg | 32.73 | 37 | |||
17. | ŁAGOWNIK, Alicja | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.54 | 31 | |||
18. | SOWIAK, Julia | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.33 | 29 | |||
19. | GRUNERT, Anna | 01 | Delfin Gdynia | 35.80 | 28 | |||
20. | DUDA, Daria | 01 | Delfin Gdynia | 39.19 | 22 | |||
21. | LADEMANN, Natalia | 01 | Mewa Władysławowo | 44.23 | 15 | |||
22. | PIKIEWICZ, Anna | 01 | Mewa Władysławowo | 47.37 | 12 | |||
23. | NEUMULLER, Weronika | 01 | Olimp Lêbork | 49.07 | 11 |
9 lat |
1. | KULIK, Julia | 00 | Olimp Lêbork | 18.35 | 210 | |||
2. | SOBCZYŃSKA, Julia | 00 | MAL WOPR Malbork | 18.80 | 195 | |||
3. | KASZUBA, Dominika | 00 | Trops Kartuzy | 19.28 | 181 | |||
4. | TRELLA, Matylda | 00 | Siódemka Sopot | 20.38 | 153 | |||
5. | KRAWCZYK, Julia | 00 | Ósemka Starogard Gd | 21.14 | 137 | |||
6. | KAWKA, Kinga | 00 | Siódemka Sopot | 21.53 | 130 | |||
7. | CEKAŃSKA, Wiktoria | 00 | Siódemka Sopot | 21.83 | 124 | |||
8. | GILLMEISTER, Izabella | 00 | Trops Kartuzy | 21.85 | 124 | |||
9. | KOPKA, Julia | 00 | Sambor Tczew | 22.04 | 121 | |||
10. | DOMŻALSKA, Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 23.02 | 106 | |||
11. | CHOJNOWSKA, Paulina | 00 | Jedynka Elbląg | 23.10 | 105 | |||
12. | KUSYK, Kalina | 00 | Delfin Gdynia | 23.11 | 105 | |||
13. | DYMOWSKA, Laura | 00 | Sambor Tczew | 23.20 | 104 | |||
14. | RYCHERT, Oliwia | 00 | Trops Kartuzy | 23.34 | 102 | |||
15. | SZMIDKA, Alicja | 00 | Trops Kartuzy | 23.69 | 97 | |||
16. | SZYMAŃSKA, Dominika | 00 | Jedynka Elbląg | 23.92 | 95 | |||
16. | SZWARKOWSKA, Inez | 00 | Sambor Tczew | 23.92 | 95 | |||
18. | LESZKA, Kaja | 00 | Delfin Gdynia | 25.04 | 82 | |||
19. | TOPOLSKA, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 25.47 | 78 | |||
20. | SZUMSKA, Wiktoria | 00 | Delfin Gdynia | 26.36 | 71 | |||
21. | CISŁO, Natalia | 00 | Delfin Gdynia | 26.60 | 69 | |||
22. | TESCHNER, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 27.86 | 60 | |||
23. | NOWICKA, Magda | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 29.14 | 52 | |||
24. | ROKICKA, Julia | 00 | Jedynka Elbląg | 30.06 | 48 |
PK | ŻYREK, Dominika | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 58.06 | 7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 16.5.2009 - 10:00 | Chłopców, 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | CIOCH, Mateusz | 01 | Rekin Bydgoszcz | 19.49 | 118 | |||
2. | MUŃKO, Krzysztof | 01 | Delfin Gdynia | 19.97 | 109 | |||
3. | CZYŻ, Szymon | 01 | Mewa Władysławowo | 20.10 | 107 | |||
4. | TYLICKI, Mateusz | 01 | Rekin Bydgoszcz | 20.36 | 103 | |||
5. | MGŁOSIEK, Krzysztof | 01 | Jedynka Elbląg | 22.60 | 75 | |||
6. | GAN, Gracjan | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 23.13 | 70 | |||
7. | MIERZEJEWSKI, Mateusz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 23.66 | 66 | |||
8. | KOROLCZUK, Miłosz | 01 | Depka Kołobrzeg | 24.08 | 62 | |||
9. | OPAŁA, Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 24.82 | 57 | |||
10. | DOBKOWSKI, Artur | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 25.29 | 54 | |||
11. | WEINER, Robert | 01 | Depka Kołobrzeg | 26.82 | 45 | |||
12. | KORTAS, Paweł | 01 | Ósemka Starogard Gd | 26.85 | 45 | |||
13. | EBERTOWSKI, Maurycy | 01 | Delfin Gdynia | 27.42 | 42 | |||
14. | WESOŁOWSKI, Jacek | 01 | Wodnik Bielsk Podl | 27.94 | 40 | |||
15. | NADOLSKI, Damian | 01 | Jedynka Elbląg | 28.26 | 39 | |||
16. | HENRYCH, Dawid | 01 | Jedynka Elbląg | 28.91 | 36 | |||
17. | SOBCZAK, Krystian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.80 | 25 | |||
18. | KARMELITOW, Aleksander | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.02 | 24 | |||
19. | WILCZEK, Adrian | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.58 | 21 | |||
20. | WĘSIERSKI, Kacper | 01 | Delfin Gdynia | 36.05 | 19 | |||
21. | MARKOWSKI, Bartosz | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.37 | 17 | |||
22. | BEDNARZ, Jakub | 01 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.84 | 7 |
9 lat |
1. | SOCHA, Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 17.48 | 163 | |||
2. | MENARD, Oskar | 00 | Trops Kartuzy | 17.76 | 155 | SC 1 | ||
3. | KRASSOWSKI, Cyprian | 00 | Siódemka Sopot | 17.76 | 155 | SC 2 | ||
4. | KĘSIK, Konrad | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 18.66 | 134 | |||
5. | WŁODARCZYK, Damian | 00 | Trops Kartuzy | 18.80 | 131 | |||
6. | MARKOWSKI, Filip | 00 | MAL WOPR Malbork | 19.65 | 115 | |||
7. | JENDRUSZEWSKI, Dominik | 00 | MAL WOPR Malbork | 19.70 | 114 | |||
8. | KASPRZYK, Hubert | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 19.75 | 113 | |||
9. | STANISŁAWSKI, Kacper | 00 | Delfin Gdynia | 19.97 | 109 | |||
10. | KASPRZYK, Krystian | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 20.32 | 104 | |||
11. | BIEŃKOWSKI, Oskar | 00 | Mewa Władysławowo | 20.39 | 103 | |||
12. | SPIEREWKA, Patryk | 00 | Ósemka Starogard Gd | 20.48 | 101 | |||
13. | CHARITONOWICZ, Mateusz | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 20.51 | 101 | |||
14. | ŻYGADŁO, Łukasz | 00 | MAL WOPR Malbork | 20.60 | 100 | |||
14. | BIELECKI, Borys | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 20.60 | 100 | |||
16. | KIERCZYŃSKI, Filip | 00 | Siódemka Sopot | 20.94 | 95 | |||
17. | PEŁCZYŃSKI, Mikołaj | 00 | Siódemka Sopot | 21.00 | 94 | |||
18. | NARKIEWICZ, Paweł | 00 | Delfin Gdynia | 21.02 | 94 | |||
19. | SKOROWSKI, Kamil | 00 | Siódemka Sopot | 21.62 | 86 | |||
20. | HEJBER, Aleksander | 00 | Siódemka Sopot | 21.76 | 85 | |||
21. | KALKOWSKI, Dawid | 00 | Sambor Tczew | 21.77 | 84 | |||
22. | BEMOWSKI, Nikodem | 00 | Trops Kartuzy | 22.19 | 80 | |||
23. | SAWICKI, Adrian | 00 | Sambor Tczew | 22.60 | 75 | |||
24. | SKRZYPEK, Jakub | 00 | Sambor Tczew | 22.82 | 73 | |||
25. | BIESZK, Kacper | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 22.86 | 73 | |||
26. | TKACZUK, Krystian | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 23.49 | 67 | |||
27. | SZPONIKOWSKI, Adam | 00 | Mewa Władysławowo | 24.82 | 57 | |||
28. | WIECZORKOWSKI, Maksymilian | 00 | Sambor Tczew | 25.60 | 52 | |||
29. | JAŻDŻEWSKI, Dawid | 00 | Sambor Tczew | 26.70 | 46 | |||
30. | NECEL, Krzysztof | 00 | Mewa Władysławowo | 28.27 | 39 | |||
31. | BIESIEKIERSKI, Aleksander | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 32.06 | 26 | |||
32. | PIEPER, Kacper | 00 | Mewa Władysławowo | 35.56 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 16.5.2009 - 10:18 | Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | WESOŁOWSKA, Agata | 01 | Wodnik Bielsk Podl | 26.66 | 146 | |||
2. | WANG, Mei Lin | 01 | Depka Kołobrzeg | 30.82 | 94 |
9 lat |
1. | KAWKA, Kinga | 00 | Siódemka Sopot | 23.15 | 223 | |||
2. | KULIK, Julia | 00 | Olimp Lêbork | 23.81 | 205 | SC 1 | ||
3. | KASZUBA, Dominika | 00 | Trops Kartuzy | 23.81 | 205 | SC 2 | ||
4. | TROKA, Klaudia | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 24.64 | 185 | |||
5. | JACKOWSKA, Weronika | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 25.48 | 167 | |||
6. | NOWICKA, Magda | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 27.67 | 130 | |||
7. | LEOŃCZUK, Aleksandra | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 28.84 | 115 | |||
8. | HERMAN, Julia | 00 | Sambor Tczew | 29.84 | 104 | |||
9. | LESZKA, Kaja | 00 | Delfin Gdynia | 30.30 | 99 | |||
10. | DYMOWSKA, Laura | 00 | Sambor Tczew | 31.34 | 90 | |||
11. | CHOJNOWSKA, Paulina | 00 | Jedynka Elbląg | 31.67 | 87 | |||
12. | OSTASZEWSKA, Monika | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 32.39 | 81 | |||
13. | ZIEMIAN, Weronika | 00 | Delfin Gdynia | 33.18 | 76 | |||
14. | JĘDRYCH, Marianna | 00 | Sambor Tczew | 35.54 | 62 | |||
15. | ARTEMIUK, Wiktoria | 00 | Wodnik Bielsk Podl | 36.22 | 58 | |||
16. | ADAMCZYK, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 37.06 | 54 | |||
17. | TESCHNER, Wiktoria | 00 | Sambor Tczew | 40.54 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 16.5.2009 - 10:24 | Chłopców, 25m klasyczny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
9 lat |
1. | MENARD, Oskar | 00 | Trops Kartuzy | 24.13 | 132 | |||
2. | BIELECKI, Borys | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 25.23 | 115 | SC 1 | ||
3. | NARKIEWICZ, Paweł | 00 | Delfin Gdynia | 25.23 | 115 | SC 2 | ||
4. | KACPER, Hoffman | 00 | Aqua Piêtnastka Bydg | 25.77 | 108 | |||
5. | ŻYGADŁO, Łukasz | 00 | MAL WOPR Malbork | 25.95 | 106 | |||
6. | BIEŃKOWSKI, Oskar | 00 | Mewa Władysławowo | 27.14 | 93 | |||
7. | ROMANIEC, Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 27.47 | 89 | |||
8. | BIESZK, Kacper | 00 | AZS-AWFiS Gdańsk | 27.84 | 86 | |||
9. | STANISŁAWSKI, Kacper | 00 | Delfin Gdynia | 27.86 | 86 | |||
10. | MARKOWSKI, Filip | 00 | MAL WOPR Malbork | 29.69 | 71 | |||
11. | KOCHANOWSKI, Bartosz | 00 | Sambor Tczew | 30.93 | 63 | |||
12. | BADZMIERA, Michał | 00 | Sambor Tczew | 34.84 | 44 | |||
13. | DERUS, Szymon | 00 | Sambor Tczew | 36.92 | 37 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 16.5.2009 - 10:28 | Mieszane, 8 x 25m dowolny | 8 - 9 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
8 lat |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 1 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:16.79 |
ŁUKIEWSKA, Zuzanna MIERZEJEWSKI, Mateusz CIOSTEK, Anastazja GAN, Gracjan | 01 01 01 01 | KĘDZIORA, Joanna OPAŁA, Krystian ŁUSZCZYŃSKA, Natalia DOBKOWSKI, Artur | 01 01 01 01 |
9 lat |
1. | Trops Kartuzy 9 | Trops Kartuzy | 2:45.79 |
MENARD, Oskar SZMIDKA, Alicja KASZUBA, Dominika RYCHERT, Oliwia | 00 00 00 00 | BEMOWSKI, Nikodem GILLMEISTER, Izabella WŁODARCZYK, Damian SOCHA, Maksymilian | 00 00 00 00 |
2. | Siódemka Sopot 9 | Siódemka Sopot | 2:54.12 |
KAWKA, Kinga SKOROWSKI, Kamil TRELLA, Matylda PEŁCZYŃSKI, Mikołaj | 00 00 00 00 | HEJBER, Aleksander CEKAŃSKA, Wiktoria �LIWKA, Karolina KRASSOWSKI, Cyprian | 00 00 00 00 |
3. | Sambor Tczew 9 | Sambor Tczew | 3:05.24 |
SZWARKOWSKA, Inez DYMOWSKA, Laura KOPKA, Julia HERMAN, Julia | 00 00 00 00 | KOCHANOWSKI, Bartosz SKRZYPEK, Jakub SAWICKI, Adrian KALKOWSKI, Dawid | 00 00 00 00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 16.5.2009 - 12:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SZATANEK, Julia | 99 | Neptun Stargard | 33.38 | 363 | |||
2. | OSOWSKA, Viktoria | 99 | Sambor Tczew | 37.59 | 254 | |||
3. | MIKOŁAJCZAK, Olivia | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 39.41 | 221 | |||
4. | SKOTAREK, Paulina | 99 | MAL WOPR Malbork | 41.98 | 182 | |||
5. | ZIELKA, Paulina | 99 | Sambor Tczew | 43.14 | 168 | |||
6. | GRZYBOWSKA, Dorota | 99 | Sambor Tczew | 43.36 | 166 | |||
7. | MANIKOWSKA, Daria | 99 | Sambor Tczew | 43.85 | 160 | |||
8. | ŻYCIŃSKA, Martyna | 99 | MTS Kwidzyn | 44.34 | 155 | |||
9. | FOBKA, Agnieszka | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 45.83 | 140 | |||
10. | MATYJASZCZYK, Natalia | 99 | Ósemka Starogard Gd | 48.04 | 122 | |||
11. | KILICH, Aleksandra | 99 | Sambor Tczew | 49.17 | 114 | |||
12. | LASKOWSKA, Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 49.53 | 111 | |||
13. | LUBIŃSKA, Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 50.84 | 103 | |||
14. | GALIKOWSKA, Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 51.12 | 101 | |||
15. | RUTKOWSKA, Julia | 99 | Sambor Tczew | 51.87 | 97 | |||
16. | SURMAJ, Laura | 99 | Sambor Tczew | 52.12 | 95 | |||
17. | DUDZIŃSKA, Beata | 99 | Sambor Tczew | 52.22 | 95 | |||
18. | STANKOWSKA, Dominika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 54.63 | 83 | |||
19. | WIERZBA, Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 54.78 | 82 | |||
20. | JATKOWSKA, Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 57.51 | 71 | |||
21. | LUBIŃSKA, Michalina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 58.37 | 68 | |||
DYSKW. | CISŁO, Daria | 99 | Delfin Gdynia | 47.34 |
11 lat |
1. | KAJKO, Paula | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 34.18 | 338 | |||
2. | SMOLUCHOWSKA, Magdalena | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.57 | 300 | |||
3. | CZERWIŃSKA, Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.92 | 291 | |||
4. | HAAK, Natalia | 98 | MAL WOPR Malbork | 37.42 | 258 | |||
5. | KONIUSZY, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 37.99 | 246 | |||
6. | MICHNIEWICZ, Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 38.75 | 232 | |||
7. | �WIDERSKA, Oliwia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.98 | 228 | |||
8. | GOSIEWSKA, Paulina | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.11 | 226 | |||
9. | LEJMAN, Zuzanna | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.69 | 216 | |||
10. | TARASIEWICZ, Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 39.72 | 215 | |||
11. | GÓRECKA, Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 40.37 | 205 | |||
12. | KAROLAK, Dominika | 98 | Sambor Tczew | 41.05 | 195 | |||
13. | WŁODARCZYK, Julia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.83 | 184 | |||
14. | ZAREMSKA, Zuzanna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 42.04 | 182 | |||
15. | CZYRYK, Justyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 42.07 | 181 | |||
16. | OSTAJEWSKA, Klementyna | 98 | Trójka Wejherowo | 43.41 | 165 | |||
17. | WAZ, Karolina | 98 | Mewa Władysławowo | 43.73 | 161 | |||
18. | CZYRYK, Martyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 44.28 | 155 | |||
19. | MAKOWSKA, Milena | 98 | Sambor Tczew | 44.58 | 152 | |||
20. | NUREK, Julia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 46.77 | 132 | |||
21. | BIEŃKOWSKA, Patrycja | 98 | Mewa Władysławowo | 49.32 | 113 | |||
22. | GICZELA, Agata | 98 | Trójka Wejherowo | 50.07 | 108 | |||
23. | GADOMSKA, Katarzyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 52.10 | 95 |
12 lat |
1. | JUSZCZYK, Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 31.41 | 436 | |||
2. | JELENIEWSKA, Marta | 97 | MAL WOPR Malbork | 34.11 | 340 | |||
3. | GRUDNOWSKA, Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 34.17 | 338 | |||
4. | NIKLAS, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 35.02 | 314 | |||
5. | PRZECHERSKA, Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 35.47 | 302 | |||
6. | LACHUTTA, Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 36.87 | 269 | |||
7. | MAJOROWSKA, Paulina | 97 | Sambor Tczew | 36.93 | 268 | |||
8. | GRETKIEWICZ, Dominika | 97 | Ósemka Starogard Gd | 37.14 | 263 | |||
9. | RAJKOWSKA, Kamila | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 37.16 | 263 | |||
10. | ZIEBA, Marta | 97 | Aqua Piêtnastka Bydg | 37.38 | 258 | |||
11. | TYBURSKA, Marta | 97 | MTS Kwidzyn | 37.65 | 253 | |||
12. | PALUTKIEWICZ, Wiktoria | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 38.43 | 238 | |||
13. | �NIECHOWSKA, Marta | 97 | Ósemka Starogard Gd | 39.46 | 220 | |||
14. | WIERZBA, Daria | 97 | Sambor Tczew | 39.51 | 219 | |||
15. | CZERWIŃSKA, Anita | 97 | Sambor Tczew | 40.22 | 207 | |||
16. | PLICHTA, Agata | 97 | Delfin Gdynia | 40.64 | 201 | |||
17. | RADOMSKA, Daria | 97 | Ósemka Starogard Gd | 41.85 | 184 | |||
18. | FIRYN, Natalia | 97 | Sambor Tczew | 47.45 | 126 | |||
19. | LADEMANN, Weronika | 97 | Mewa Władysławowo | 48.07 | 122 |
13 lat |
1. | SZCZERBIŃSKA, Magdalena | 96 | MAL WOPR Malbork | 31.04 | 451 | |||
2. | WĘGRZYN, Adrianna | 96 | MTS Kwidzyn | 31.24 | 443 | |||
3. | NOWIŃSKA, Olga | 96 | MAL WOPR Malbork | 32.86 | 380 | |||
4. | JARKIEWICZ, Aleksandra | 96 | Trójka Wejherowo | 33.51 | 359 | |||
5. | GWIZDAŁA, Karolina | 96 | Delfin Gdynia | 35.35 | 306 | |||
6. | OSSOWSKA, Maja | 96 | Sambor Tczew | 36.74 | 272 | |||
7. | ANDRUSIEWICZ, Adrianna | 96 | Mewa Władysławowo | 37.01 | 266 | |||
8. | KUCHNOWSKA, Joanna | 96 | Mewa Władysławowo | 40.53 | 203 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 16.5.2009 - 12:21 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | PRZYBYTKOWSKI, Dawid | 99 | MAL WOPR Malbork | 35.33 | 213 | |||
2. | SZYMANOWICZ, Stanisław | 99 | Delfin Gdynia | 37.34 | 180 | |||
3. | GÓRSKI, Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 37.59 | 177 | |||
4. | KURASZ, Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 38.06 | 170 | |||
5. | FELCHNER, Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 39.52 | 152 | |||
6. | JASZCZERSKI, Michał | 99 | Sambor Tczew | 40.05 | 146 | |||
7. | REFERMAT, Paweł | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 40.82 | 138 | |||
8. | MYSZK, Błażej | 99 | Trójka Wejherowo | 41.40 | 132 | |||
9. | MŁYNARCZYK, Piotr | 99 | Depka Kołobrzeg | 41.42 | 132 | |||
10. | HENNING, Michał | 99 | Sambor Tczew | 44.72 | 105 | |||
11. | KOŁAKOWSKI, Piotr | 99 | MTS Kwidzyn | 45.48 | 100 | |||
12. | MICHALSKI, Jakub | 99 | MTS Kwidzyn | 45.60 | 99 | |||
13. | KA�MIERCZAK, Szymon | 99 | Delfin Gdynia | 45.67 | 99 | |||
14. | KOWALSKI, Miłosz | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 45.75 | 98 | |||
15. | GRAM�, Gracjan | 99 | Sambor Tczew | 46.69 | 92 | |||
16. | ŻYGO, Aron | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 47.70 | 87 | |||
17. | WILCZEWSKI, Paweł | 99 | Sambor Tczew | 47.93 | 85 | |||
18. | KOSENDOWSKI, Szymon | 99 | Sambor Tczew | 48.09 | 84 | |||
19. | FIRYN, Łukasz | 99 | Sambor Tczew | 48.35 | 83 | |||
20. | WALKOWIAK, Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 48.63 | 82 | |||
21. | PIENIASZEK, Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 50.39 | 73 | |||
22. | KNASIAK, Mateusz | 99 | Ósemka Starogard Gd | 50.64 | 72 | |||
23. | NOWAK, Kacper | 99 | Mewa Władysławowo | 51.04 | 71 | |||
24. | GIBAS, Jacek | 99 | Sambor Tczew | 51.21 | 70 | |||
25. | SZOMBORG, Konrad | 99 | Mewa Władysławowo | 53.11 | 63 |
11 lat |
1. | MAŁECKI, Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.36 | 232 | |||
2. | FEJDASZ, Paweł | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 34.38 | 231 | |||
3. | LEWAŃCZYK, Rafał | 98 | Mewa Władysławowo | 34.95 | 220 | |||
4. | WYCISZKIEWICZ, Kacper | 98 | Sambor Tczew | 35.33 | 213 | |||
5. | KRZEMIŃSKI, Kacper | 98 | Trójka Wejherowo | 35.45 | 211 | |||
6. | KOTLEWSKI, Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.19 | 198 | |||
7. | FIGURA, Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.21 | 198 | |||
8. | KIELISZEK, Artur | 98 | Delfin Gdynia | 36.79 | 189 | |||
9. | NIEMCZYK, Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 37.19 | 183 | |||
10. | KARCZEWSKI, Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 37.52 | 178 | |||
11. | TROJANOWSKI, Filip | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.56 | 177 | |||
12. | KRUKOWSKI, Dominik | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 38.80 | 161 | |||
13. | CHRZANOWSKI, Damian | 98 | Sambor Tczew | 39.32 | 155 | |||
14. | KULIGOWSKI, Remigiusz | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 40.11 | 146 | |||
15. | GRZYBOWSKI, Jakub | 98 | Sambor Tczew | 40.25 | 144 | |||
16. | PINGOT, Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.28 | 144 | |||
17. | DOMNIK, Jan | 98 | Mewa Władysławowo | 40.53 | 141 | |||
18. | �PICA, Adrian | 98 | Ósemka Starogard Gd | 40.59 | 140 | |||
19. | KISIEL, Kamil | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 40.78 | 139 | |||
20. | WI�NIEWSKI, Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 41.33 | 133 | |||
21. | KRZYŻANOWSKI, Szymon | 98 | Ósemka Starogard Gd | 42.09 | 126 | |||
22. | �LIWA, Oliwer | 98 | Ósemka Starogard Gd | 42.66 | 121 | |||
23. | MIERZWICKI, Marcin | 98 | Ósemka Starogard Gd | 43.36 | 115 | |||
24. | BUCHAŁA, Patryk | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.37 | 115 | |||
25. | MARECKI, Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.84 | 111 | |||
26. | BAŁAZY, Bartosz | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 44.43 | 107 | |||
27. | KRYSZAK, Wacław | 98 | Mewa Władysławowo | 46.43 | 94 | |||
28. | MUŻA, Kamil | 98 | Mewa Władysławowo | 47.82 | 86 | |||
29. | LEWANDOWSKI, Adam | 98 | Delfin Gdynia | 49.03 | 80 |
12 lat |
1. | CZERWIŃSKI, Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 31.10 | 312 | |||
2. | SROKA, Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 31.12 | 312 | |||
3. | ZOMKOWSKI, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 31.30 | 306 | |||
4. | HELIOS, Marcel | 97 | Sambor Tczew | 31.42 | 303 | |||
5. | MĘNDAK, Michał | 97 | Sambor Tczew | 33.57 | 248 | |||
6. | BYCZYŃSKI, Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd | 33.68 | 246 | |||
7. | MALINOWSKI, Bartek | 97 | Trójka Wejherowo | 33.70 | 245 | |||
8. | ROMPA, Tymoteusz | 97 | Delfin Gdynia | 34.61 | 227 | |||
9. | ZIEMANN, Kamil | 97 | Ósemka Starogard Gd | 35.08 | 218 | |||
10. | ROZIŃSKI, Damian | 97 | Sambor Tczew | 35.31 | 213 | |||
11. | RYBCZYŃSKI, Marcin | 97 | MAL WOPR Malbork | 35.39 | 212 | |||
12. | SOKOŁOWSKI, Dawid | 97 | Sambor Tczew | 35.50 | 210 | |||
13. | TUCZKO, Jan | 97 | Delfin Gdynia | 36.66 | 191 | |||
14. | GAZDA, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 36.99 | 186 | |||
15. | KWIECIEŃ, Paweł | 97 | Depka Kołobrzeg | 37.38 | 180 | |||
16. | POCHYLCZUK, Igor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 37.59 | 177 | |||
17. | WĘSIERSKI, Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 38.64 | 163 | |||
18. | KUNZ, Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 38.82 | 161 | |||
19. | JABŁOŃSKI, Igor | 97 | Mewa Władysławowo | 38.99 | 158 | |||
20. | RADKOWSKI, Dawid | 97 | Sambor Tczew | 40.24 | 144 | |||
21. | KOBIAŁKA, Artur | 97 | Delfin Gdynia | 40.64 | 140 | |||
22. | SŁUPEK, Daniel | 97 | Aqua Piêtnastka Bydg | 45.57 | 99 | |||
23. | LISS, Patryk | 97 | Mewa Władysławowo | 50.70 | 72 |
13 lat |
1. | PAWEŁEK, Igor | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 28.27 | 416 | |||
2. | WO�NY, Tomasz | 96 | MAL WOPR Malbork | 28.50 | 406 | |||
3. | DOMŻALSKI, Tomasz | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 31.75 | 294 | |||
4. | NAZARCZUK, Konrad | 96 | Mewa Władysławowo | 32.59 | 271 | |||
5. | PRESS, Jacek | 96 | Delfin Gdynia | 33.73 | 245 | |||
6. | LIEDTKE, Łukasz | 96 | Mewa Władysławowo | 37.48 | 178 | |||
7. | IWANIUK, Patryk | 96 | Mewa Władysławowo | 40.83 | 138 | |||
DYSKW. | PRZYBOROWSKI, Konrad | 96 | Delfin Gdynia | 29.55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 16.5.2009 - 12:46 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | RYNG, Natalia | 99 | Delfin Gdynia | 43.65 | 201 | |||
2. | SŁUPEK, Roksana | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 45.71 | 175 | |||
3. | JURCZUK, Nika | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 46.34 | 168 | |||
4. | DOBOSZ, Klaudia | 99 | MTS Kwidzyn | 48.69 | 144 | |||
5. | DZIEKOŃSKA, Julia | 99 | MAL WOPR Malbork | 50.21 | 132 | |||
6. | PEPLIŃSKA, Magdalena | 99 | Olimp Lêbork | 52.32 | 116 | |||
7. | TUREK, Natalia | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 52.41 | 116 | |||
8. | URBAN, Magdalena | 99 | Depka Kołobrzeg | 53.01 | 112 |
11 lat |
1. | OLSZEWSKA, Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 34.15 | 419 | |||
2. | MUZOLF, Weronika | 98 | MTS Kwidzyn | 37.55 | 315 | |||
3. | MURASZKO-KU�MA, Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.17 | 257 | |||
4. | STENKA, Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.65 | 248 | |||
5. | KAJKO, Paula | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 44.22 | 193 | |||
6. | ROPEL, Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.25 | 169 | |||
7. | KONDRACKA, Paulina | 98 | Sambor Tczew | 49.12 | 141 | |||
8. | JARCZYK, Marcelina | 98 | Ósemka Starogard Gd | 49.53 | 137 | |||
9. | SZCZEBLEWSKA, Monika | 98 | Ósemka Starogard Gd | 52.22 | 117 | |||
10. | MILLER, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 52.87 | 113 | |||
DYSKW. | MICHNIEWICZ, Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 42.68 |
12 lat |
1. | DALKOWSKA, Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 36.67 | 338 | |||
2. | CYBULA, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 38.95 | 282 | |||
3. | WETT, Aurelia | 97 | Sambor Tczew | 39.64 | 268 | |||
4. | GOC, Julia | 97 | MTS Kwidzyn | 39.84 | 264 | |||
5. | ORYL, Kornelia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 40.21 | 257 | |||
6. | SZANDRACH, Małgorzata | 97 | Delfin Gdynia | 42.83 | 212 | |||
7. | GRUDZIŃSKA, Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 43.19 | 207 | |||
8. | MILCZAREK, Adriana | 97 | Olimp Lêbork | 43.97 | 196 | |||
9. | ZIEMANN, Nikola | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 44.03 | 195 | |||
10. | PLICHTA, Agata | 97 | Delfin Gdynia | 48.35 | 148 |
13 lat |
1. | KOPOWSKA, Dobrawa | 96 | MTS Kwidzyn | 33.02 | 463 | |||
2. | MACKIEWICZ, Aleksandra | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 36.22 | 351 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 16.5.2009 - 12:57 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | PRAŻANOWSKI, Damian | 99 | MTS Kwidzyn | 47.88 | 108 | |||
2. | MICHALSKI, Jakub | 99 | MTS Kwidzyn | 55.80 | 68 | |||
DYSKW. | PRZYBYTKOWSKI, Dawid | 99 | MAL WOPR Malbork | 44.38 |
11 lat |
1. | MAŃCZAK, Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 37.37 | 227 | |||
2. | CZUBAŁA, Radosław | 98 | MTS Kwidzyn | 39.41 | 193 | |||
3. | KIRYLUK, Damian | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.09 | 184 | |||
4. | WOŁKANOWSKI, Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 42.68 | 152 | |||
5. | �PICA, Adrian | 98 | Ósemka Starogard Gd | 44.84 | 131 | |||
DYSKW. | SKRZYPEK, Michał | 98 | Sambor Tczew | 47.14 | ||||
DYSKW. | CHRZANOWSKI, Damian | 98 | Sambor Tczew | 49.67 |
12 lat |
1. | OSNOWSKI, Maciej | 97 | Sambor Tczew | 35.62 | 262 | |||
2. | KLIMCZUK, Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 36.70 | 239 | |||
3. | PIÓRKOWSKI, Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 37.67 | 221 | |||
4. | SZYMULA, Maciej | 97 | MAL WOPR Malbork | 39.85 | 187 | |||
5. | KONIECZKA, Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd | 40.26 | 181 | |||
6. | �WIDER, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 40.31 | 181 | |||
7. | SOKOŁOWSKI, Dawid | 97 | Sambor Tczew | 42.51 | 154 | |||
8. | KRZYŻANOWSKI, Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 43.20 | 147 | |||
9. | KULAS, Kacper | 97 | Sambor Tczew | 43.60 | 143 | |||
10. | JASIELSKI, Stanisław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 44.08 | 138 |
13 lat |
1. | ZDZIARSKI, Dariusz | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 38.44 | 208 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 16.5.2009 - 13:05 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | KARASZKIEWICZ, Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 1:34.28 | 227 | 45.53 | 48.75 | |||
2. | RYNG, Natalia | 99 | Delfin Gdynia | 1:34.40 | 226 | 47.28 | 47.12 | |||
3. | MIKOŁAJCZAK, Olivia | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:38.18 | 201 | 48.23 | 49.95 | |||
4. | TUREK, Natalia | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:38.85 | 197 | 49.33 | 49.52 | |||
5. | BOROWSKA, Karolina | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 1:39.41 | 194 | 48.00 | 51.41 | |||
6. | NEUMULLER, Agata | 99 | Olimp Lêbork | 1:44.38 | 167 | 51.20 | 53.18 | |||
7. | GALIŃSKA, Marcelina | 99 | Sambor Tczew | 2:00.32 | 109 | 59.75 | 1:00.57 | |||
8. | RUTKOWSKA, Julia | 99 | Sambor Tczew | 2:00.38 | 109 | 58.18 | 1:02.20 | |||
9. | KILICH, Aleksandra | 99 | Sambor Tczew | 2:02.02 | 105 | 59.01 | 1:03.01 | |||
10. | STANKOWSKA, Dominika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:11.44 | 84 | 1:04.11 | 1:07.33 | |||
11. | LUBIŃSKA, Michalina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:14.56 | 78 | 1:03.06 | 1:11.50 | |||
DYSKW. | HEN, Paula | 99 | Depka Kołobrzeg | 1:44.15 | 48.53 | 55.62 | ||||
DYSKW. | GALIKOWSKA, Paulina | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:57.75 | 54.53 | 1:03.22 | ||||
DYSKW. | LASKOWSKA, Weronika | 99 | Ósemka Starogard Gd | 1:58.80 | 52.76 | 1:06.04 | ||||
DYSKW. | MATYJASZCZYK, Natalia | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:08.11 | 1:01.79 | 1:06.32 | ||||
DYSKW. | WIERZBA, Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:08.36 | 1:02.83 | 1:05.53 | ||||
DYSKW. | LUBIŃSKA, Wiktoria | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:18.37 | 1:04.96 | 1:13.41 |
11 lat |
1. | JUCHNOWICZ, Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:15.60 | 440 | 36.98 | 38.62 | |||
2. | OLSZEWSKA, Nikola | 98 | MTS Kwidzyn | 1:18.02 | 400 | 37.87 | 40.15 | |||
3. | HOANG VAN, Klaudia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:26.17 | 297 | 42.03 | 44.14 | |||
4. | WORONIECKA, Weronika | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:32.57 | 240 | 44.48 | 48.09 | |||
5. | KONIUSZY, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:37.28 | 207 | 47.57 | 49.71 | |||
6. | KORTAS, Marta | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:38.24 | 201 | 48.35 | 49.89 | |||
7. | UWIJAŁA, Paulina | 98 | Sambor Tczew | 1:38.39 | 200 | 48.80 | 49.59 | |||
8. | MAZELLA, Weronika | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.61 | 187 | 48.59 | 52.02 | |||
9. | LASKOWSKA, Aleksandra | 98 | Sambor Tczew | 1:41.21 | 183 | 49.96 | 51.25 | |||
10. | DERUS, Sara | 98 | Sambor Tczew | 1:41.63 | 181 | 50.73 | 50.90 | |||
11. | PIETKUN, Małgosia | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:43.73 | 170 | 50.79 | 52.94 | |||
12. | CZYRYK, Justyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:45.46 | 162 | 52.16 | 53.30 | |||
13. | KLUGE, Wiktoria | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:53.52 | 130 | 51.37 | 1:02.15 | |||
14. | NUREK, Julia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:55.60 | 123 | 55.27 | 1:00.33 |
12 lat |
1. | GRUDNOWSKA, Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 1:21.58 | 350 | 39.67 | 41.91 | |||
2. | JELENIEWSKA, Marta | 97 | MAL WOPR Malbork | 1:22.51 | 338 | 39.88 | 42.63 | |||
3. | KUR, Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:25.22 | 307 | 41.02 | 44.20 | |||
4. | PLEWKA, Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:27.81 | 281 | 42.28 | 45.53 | |||
5. | JAKUBOWSKA, Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:28.28 | 276 | 43.37 | 44.91 | |||
6. | RAJKOWSKA, Kamila | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.38 | 266 | 43.88 | 45.50 | |||
7. | PALUTKIEWICZ, Wiktoria | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:33.10 | 236 | 44.77 | 48.33 | |||
8. | PAWŁOWSKA, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:33.76 | 231 | 43.68 | 50.08 | |||
9. | FIRYN, Natalia | 97 | Sambor Tczew | 1:45.80 | 161 | 52.26 | 53.54 |
13 lat |
1. | SYLWESTRZAK, Izabella | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:15.14 | 448 | 37.19 | 37.95 | |||
2. | NOWIŃSKA, Olga | 96 | MAL WOPR Malbork | 1:25.27 | 307 | 41.32 | 43.95 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 16.5.2009 - 13:23 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | LASKOWSKI, Michał | 99 | Delfin Gdynia | 1:20.88 | 243 | 38.57 | 42.31 | |||
2. | GÓRSKI, Damian | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:30.99 | 171 | 43.61 | 47.38 | |||
3. | PAKUŁA, Oskar | 99 | Delfin Gdynia | 1:34.38 | 153 | 46.17 | 48.21 | |||
4. | LATOWSKI, Mateusz | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:35.26 | 149 | 46.20 | 49.06 | |||
5. | GRAM�, Gracjan | 99 | Sambor Tczew | 1:50.30 | 96 | 54.30 | 56.00 | |||
6. | KOWALSKI, Miłosz | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:59.52 | 75 | 58.84 | 1:00.68 | |||
7. | KANIA, Borys | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:06.04 | 64 | 1:02.03 | 1:04.01 | |||
DYSKW. | TUCZKO, Julian | 99 | Delfin Gdynia | 1:40.62 | 48.56 | 52.06 | ||||
DYSKW. | MYSZK, Błażej | 99 | Trójka Wejherowo | 1:41.80 | 50.20 | 51.60 | ||||
DYSKW. | KNASIAK, Mateusz | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:04.33 | 1:03.52 | 1:00.81 | ||||
DYSKW. | PIENIASZEK, Dominik | 99 | Ósemka Starogard Gd | 2:10.13 | 59.77 | 1:10.36 |
11 lat |
1. | NAWROCKI, Bartosz | 98 | Sambor Tczew | 1:31.28 | 169 | 45.91 | 45.37 | |||
2. | DRAPIEWSKI, Patryk | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:33.82 | 156 | 46.58 | 47.24 | |||
3. | KRZEMIŃSKI, Kacper | 98 | Trójka Wejherowo | 1:34.18 | 154 | 44.89 | 49.29 | |||
4. | TROJANOWSKI, Filip | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.88 | 151 | 46.57 | 48.31 | |||
5. | HOLZ, Mateusz | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:39.45 | 131 | 49.44 | 50.01 | |||
6. | KNUT, Oskar | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.07 | 128 | 47.53 | 52.54 | |||
7. | KISIEL, Kamil | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:41.43 | 123 | 49.37 | 52.06 | |||
8. | KULIGOWSKI, Remigiusz | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:41.63 | 122 | 49.62 | 52.01 | |||
9. | SKRZYPEK, Michał | 98 | Sambor Tczew | 1:43.90 | 115 | 50.85 | 53.05 | |||
10. | SEPETOWSKI, Jakub | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:47.96 | 102 | 52.98 | 54.98 | |||
11. | BAŁAZY, Bartosz | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:48.44 | 101 | 50.34 | 58.10 | |||
DYSKW. | ARNDT, Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:16.06 | 37.08 | 38.98 | ||||
DYSKW. | KRZYŻANOWSKI, Szymon | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:49.74 | 53.80 | 55.94 |
12 lat |
1. | ZUCHOWSKI, Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 1:15.77 | 296 | 37.20 | 38.57 | |||
2. | ZOMKOWSKI, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:17.52 | 276 | 38.49 | 39.03 | |||
3. | KLIMCZUK, Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:19.27 | 258 | 38.77 | 40.50 | |||
4. | MĘNDAK, Michał | 97 | Sambor Tczew | 1:20.48 | 247 | 39.97 | 40.51 | |||
5. | KODRZYCKI, Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 1:21.61 | 237 | 40.24 | 41.37 | |||
6. | LEWICKI, Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:22.38 | 230 | 40.45 | 41.93 | |||
7. | KRUKOWSKI, Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | 1:22.66 | 228 | 39.67 | 42.99 | |||
8. | DUŁAK, Piotr | 97 | Sambor Tczew | 1:24.32 | 214 | 41.06 | 43.26 | |||
9. | LANDOWSKI, Janusz | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:25.55 | 205 | 41.47 | 44.08 | |||
10. | KRZYŻANOWSKI, Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:28.35 | 186 | 43.97 | 44.38 | |||
11. | ZIEMANN, Kamil | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:32.21 | 164 | 45.81 | 46.40 | |||
12. | MALINOWSKI, Bartek | 97 | Trójka Wejherowo | 1:34.19 | 154 | 45.26 | 48.93 |
13 lat |
1. | HERMAN, Patryk | 96 | Sambor Tczew | 1:13.90 | 319 | 36.57 | 37.33 | |||
2. | MAZUREK, Maciej | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:22.70 | 227 | 40.07 | 42.63 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 16.5.2009 - 13:42 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | CHOJNICKA, Agata | 99 | Olimp Lêbork | 47.32 | 257 | |||
2. | JAWORSKA, Karolina | 99 | MTS Kwidzyn | 48.32 | 241 | |||
3. | ŻYCIŃSKA, Martyna | 99 | MTS Kwidzyn | 52.24 | 191 | |||
4. | KĘDZIORA, Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 53.56 | 177 | |||
5. | NEUMULLER, Agata | 99 | Olimp Lêbork | 54.39 | 169 | |||
6. | WI�NIEWSKA, Kinga | 99 | Sambor Tczew | 54.82 | 165 | |||
7. | WIERZBA, Adriana | 99 | Sambor Tczew | 55.17 | 162 | |||
8. | SKOTAREK, Paulina | 99 | MAL WOPR Malbork | 55.84 | 156 | |||
9. | DUDZIŃSKA, Beata | 99 | Sambor Tczew | 56.97 | 147 | |||
10. | FOBKA, Agnieszka | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 57.61 | 142 | |||
11. | DOBROWOLSKA, Julia | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:02.15 | 113 | |||
12. | GALIŃSKA, Marcelina | 99 | Sambor Tczew | 1:03.22 | 108 | |||
13. | SAC, Aleksandra | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 1:10.62 | 77 | |||
14. | JATKOWSKA, Karolina | 99 | Delfin Gdynia | 1:13.48 | 69 | |||
DYSKW. | SURMAJ, Laura | 99 | Sambor Tczew | 1:05.87 | ||||
DYSKW. | CISŁO, Daria | 99 | Delfin Gdynia | 1:14.26 |
11 lat |
1. | MUZOLF, Weronika | 98 | MTS Kwidzyn | 42.75 | 348 | |||
2. | WRÓBLEWICZ, Julita | 98 | MTS Kwidzyn | 45.68 | 285 | |||
3. | KLONOWSKA, Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.23 | 275 | |||
4. | MAZELLA, Weronika | 98 | Ósemka Starogard Gd | 48.26 | 242 | |||
5. | WAZ, Karolina | 98 | Mewa Władysławowo | 50.58 | 210 | |||
6. | KARBOWSKA, Klaudia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 50.69 | 209 | |||
7. | KAROLAK, Dominika | 98 | Sambor Tczew | 51.70 | 197 | |||
8. | KONDRACKA, Paulina | 98 | Sambor Tczew | 52.04 | 193 | |||
9. | GÓRECKA, Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 53.44 | 178 | |||
10. | DERUS, Sara | 98 | Sambor Tczew | 55.22 | 161 | |||
11. | PIETKUN, Małgosia | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 56.59 | 150 | |||
12. | BIEŃKOWSKA, Patrycja | 98 | Mewa Władysławowo | 56.62 | 150 | |||
13. | �WIDERSKA, Oliwia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.14 | 146 | |||
14. | MAKOWSKA, Milena | 98 | Sambor Tczew | 58.11 | 139 | |||
15. | GICZELA, Agata | 98 | Trójka Wejherowo | 1:05.29 | 98 | |||
DYSKW. | GOSIEWSKA, Paulina | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.64 | ||||
NIE UK. | OSTAJEWSKA, Klementyna | 98 | Trójka Wejherowo |
12 lat |
1. | CYBULA, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 43.26 | 336 | |||
2. | MILCZAREK, Adriana | 97 | Olimp Lêbork | 43.35 | 334 | |||
3. | GOC, Julia | 97 | MTS Kwidzyn | 44.25 | 314 | |||
4. | ZIEBA, Marta | 97 | Aqua Piêtnastka Bydg | 46.37 | 273 | |||
5. | LACHUTTA, Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 46.91 | 263 | |||
6. | GRETKIEWICZ, Dominika | 97 | Ósemka Starogard Gd | 48.27 | 242 | |||
7. | ETMANSKA, Natalia | 97 | Sambor Tczew | 48.69 | 236 | |||
8. | RADOMSKA, Daria | 97 | Ósemka Starogard Gd | 57.01 | 147 |
13 lat |
1. | KOPOWSKA, Dobrawa | 96 | MTS Kwidzyn | 37.96 | 497 | |||
2. | JÓZEFCZYK, Martyna | 96 | Trójka Wejherowo | 41.87 | 370 | |||
3. | WO�NIAK, Paula | 96 | Sambor Tczew | 43.72 | 325 | |||
4. | JARKIEWICZ, Aleksandra | 96 | Trójka Wejherowo | 44.38 | 311 | |||
5. | OSSOWSKA, Maja | 96 | Sambor Tczew | 46.16 | 276 | |||
6. | KUCHNOWSKA, Joanna | 96 | Mewa Władysławowo | 50.37 | 213 | |||
7. | ANDRUSIEWICZ, Adrianna | 96 | Mewa Władysławowo | 51.17 | 203 | |||
DYSKW. | SIDOROWICZ, Aleksandra | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 41.19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 16.5.2009 - 13:59 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | MŁYNARCZYK, Piotr | 99 | Depka Kołobrzeg | 47.90 | 170 | |||
2. | FELCHNER, Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 48.50 | 164 | |||
3. | JASZCZERSKI, Michał | 99 | Sambor Tczew | 48.67 | 163 | |||
4. | KAPICA, Hubert | 99 | MTS Kwidzyn | 49.04 | 159 | |||
5. | PAKUŁA, Oskar | 99 | Delfin Gdynia | 49.44 | 155 | |||
6. | REFERMAT, Paweł | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 52.05 | 133 | |||
7. | TUCZKO, Julian | 99 | Delfin Gdynia | 52.16 | 132 | |||
8. | KOŁAKOWSKI, Piotr | 99 | MTS Kwidzyn | 53.13 | 125 | |||
9. | LATOWSKI, Mateusz | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 55.44 | 110 | |||
10. | KA�MIERCZAK, Szymon | 99 | Delfin Gdynia | 56.67 | 103 | |||
11. | ŻYGO, Aron | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 58.39 | 94 | |||
12. | FIRYN, Łukasz | 99 | Sambor Tczew | 58.86 | 92 | |||
13. | SZOMBORG, Konrad | 99 | Mewa Władysławowo | 1:01.25 | 82 | |||
DYSKW. | WILCZEWSKI, Paweł | 99 | Sambor Tczew | 57.39 | ||||
DYSKW. | NOWAK, Kacper | 99 | Mewa Władysławowo | 1:16.36 |
11 lat |
1. | LEWAŃCZYK, Rafał | 98 | Mewa Władysławowo | 44.95 | 206 | |||
2. | BRU�DZIAK, Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.11 | 191 | |||
3. | KOTLEWSKI, Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.47 | 187 | |||
4. | NAWROCKI, Bartosz | 98 | Sambor Tczew | 48.35 | 166 | |||
5. | KRUZEL, Szymon | 98 | Ósemka Starogard Gd | 48.83 | 161 | |||
6. | WI�NIEWSKI, Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 49.52 | 154 | |||
7. | MITULSKI, Piotr | 98 | Ósemka Starogard Gd | 50.34 | 147 | |||
8. | FEJDASZ, Paweł | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 50.49 | 146 | |||
9. | KONEFKE, Oktawian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 51.88 | 134 | |||
10. | KRYSZAK, Wacław | 98 | Mewa Władysławowo | 51.94 | 134 | |||
11. | GRZYBOWSKI, Jakub | 98 | Sambor Tczew | 52.02 | 133 | |||
12. | GOŁUŃSKI, Filip | 98 | Ósemka Starogard Gd | 53.47 | 123 | |||
13. | BUCHAŁA, Patryk | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.19 | 118 | |||
14. | SEPETOWSKI, Jakub | 98 | Ósemka Starogard Gd | 54.68 | 115 | |||
15. | POŁOM, Beniamin | 98 | Ósemka Starogard Gd | 55.44 | 110 | |||
16. | LEWANDOWSKI, Adam | 98 | Delfin Gdynia | 1:09.02 | 57 | |||
DYSKW. | MUŻA, Kamil | 98 | Mewa Władysławowo | 57.40 |
12 lat |
1. | ŁUBIŃSKI, Michał | 97 | MTS Kwidzyn | 39.54 | 303 | |||
2. | KUNZ, Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 42.62 | 242 | |||
3. | BYCZYŃSKI, Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd | 43.19 | 233 | |||
4. | ŁAWRYNOWICZ, Daniel | 97 | Sambor Tczew | 44.62 | 211 | |||
5. | RYBCZYŃSKI, Marcin | 97 | MAL WOPR Malbork | 45.34 | 201 | |||
6. | KWIECIEŃ, Paweł | 97 | Depka Kołobrzeg | 45.93 | 193 | |||
7. | PIÓRKOWSKI, Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 46.14 | 191 | |||
8. | POCHYLCZUK, Igor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 47.10 | 179 | |||
9. | JABŁOŃSKI, Igor | 97 | Mewa Władysławowo | 49.48 | 155 | |||
10. | KOBIAŁKA, Artur | 97 | Delfin Gdynia | 50.56 | 145 | |||
11. | RADKOWSKI, Dawid | 97 | Sambor Tczew | 57.53 | 98 | |||
12. | SŁUPEK, Daniel | 97 | Aqua Piêtnastka Bydg | 58.56 | 93 | |||
13. | LISS, Patryk | 97 | Mewa Władysławowo | 1:00.10 | 86 |
13 lat |
1. | BELTER, Daniel | 96 | Trójka Wejherowo | 38.48 | 329 | |||
2. | ŁAGOWNIK, Wojciech | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 39.32 | 308 | |||
3. | PRESS, Jacek | 96 | Delfin Gdynia | 40.35 | 285 | |||
4. | NAZARCZUK, Konrad | 96 | Mewa Władysławowo | 45.45 | 200 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 16.5.2009 - 14:17 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | OSOWSKA, Viktoria | 99 | Sambor Tczew | 1:23.68 | 246 | 40.10 | 43.58 | |||
2. | KARASZKIEWICZ, Daria | 99 | MTS Kwidzyn | 1:27.34 | 216 | 41.32 | 46.02 | |||
3. | DOBOSZ, Klaudia | 99 | MTS Kwidzyn | 1:28.84 | 205 | 43.29 | 45.55 | |||
4. | PEPLIŃSKA, Magdalena | 99 | Olimp Lêbork | 1:30.55 | 194 | 43.02 | 47.53 | |||
5. | HEN, Paula | 99 | Depka Kołobrzeg | 1:31.96 | 185 | 42.30 | 49.66 | |||
6. | HEBEL, Aleksandra | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:34.24 | 172 | 44.23 | 50.01 | |||
7. | BOROWSKA, Karolina | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 1:35.00 | 168 | 44.55 | 50.45 | |||
8. | GRZYBOWSKA, Dorota | 99 | Sambor Tczew | 1:36.31 | 161 | 47.81 | 48.50 | |||
9. | MANIKOWSKA, Daria | 99 | Sambor Tczew | 1:39.27 | 147 | 46.28 | 52.99 | |||
10. | WIERZBA, Adriana | 99 | Sambor Tczew | 1:51.39 | 104 | 51.81 | 59.58 | |||
11. | WI�NIEWSKA, Kinga | 99 | Sambor Tczew | 2:04.49 | 75 | 58.39 | 1:06.10 | |||
12. | SAC, Aleksandra | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 2:10.57 | 65 | 59.87 | 1:10.70 | |||
DYSKW. | SZYMULA, Aleksandra | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:18.43 | 36.89 | 41.54 | ||||
DYSKW. | DOBROWOLSKA, Julia | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:19.59 | 1:06.16 | 1:13.43 | ||||
NIE UK. | CHALECKA, Laura | 99 | Delfin Gdynia | 1:05.21 | 45.09 | 20.12 |
11 lat |
1. | JUCHNOWICZ, Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:10.29 | 415 | 33.72 | 36.57 | |||
2. | ZALEWSKA, Aleksandra | 98 | MTS Kwidzyn | 1:13.16 | 368 | 35.65 | 37.51 | |||
3. | STENKA, Natalia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.51 | 309 | 37.43 | 40.08 | |||
4. | SKOWYRSKA, Agnieszka | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.51 | 276 | 38.95 | 41.56 | |||
5. | KLONOWSKA, Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.36 | 267 | 39.29 | 42.07 | |||
6. | CZERWIŃSKA, Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.49 | 266 | 38.90 | 42.59 | |||
7. | HAAK, Natalia | 98 | MAL WOPR Malbork | 1:21.86 | 263 | 39.63 | 42.23 | |||
8. | UWIJAŁA, Paulina | 98 | Sambor Tczew | 1:23.66 | 246 | 39.07 | 44.59 | |||
9. | WORONIECKA, Weronika | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:24.16 | 242 | 39.85 | 44.31 | |||
10. | LEJMAN, Zuzanna | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.83 | 236 | 38.65 | 46.18 | |||
11. | KORTAS, Marta | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.31 | 216 | 42.34 | 44.97 | |||
12. | JARCZYK, Marcelina | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:34.43 | 171 | 43.48 | 50.95 | |||
13. | LASKOWSKA, Aleksandra | 98 | Sambor Tczew | 1:35.02 | 168 | 47.01 | 48.01 | |||
14. | KARBOWSKA, Klaudia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:36.73 | 159 | 45.76 | 50.97 | |||
15. | ZAREMSKA, Zuzanna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:41.60 | 137 | 44.50 | 57.10 | |||
16. | CZYRYK, Martyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:43.09 | 131 | 48.10 | 54.99 | |||
17. | SZCZEBLEWSKA, Monika | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:44.25 | 127 | 48.38 | 55.87 |
12 lat |
1. | JUSZCZYK, Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 1:10.16 | 417 | 33.65 | 36.51 | |||
2. | DALKOWSKA, Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 1:15.63 | 333 | 36.85 | 38.78 | |||
3. | NIKLAS, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:17.21 | 313 | 36.10 | 41.11 | |||
4. | WETT, Aurelia | 97 | Sambor Tczew | 1:18.50 | 298 | 37.21 | 41.29 | |||
5. | MAJOROWSKA, Paulina | 97 | Sambor Tczew | 1:19.87 | 283 | 38.40 | 41.47 | |||
6. | TYBURSKA, Marta | 97 | MTS Kwidzyn | 1:20.72 | 274 | 39.89 | 40.83 | |||
7. | ZIEMANN, Nikola | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:21.41 | 267 | 39.90 | 41.51 | |||
8. | PAWŁOWSKA, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:22.80 | 254 | 38.15 | 44.65 | |||
9. | JAKUBOWSKA, Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:24.72 | 237 | 40.92 | 43.80 | |||
10. | GRUDZIŃSKA, Natalia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:24.75 | 237 | 39.69 | 45.06 | |||
11. | �LIZEWSKA, Agata | 97 | Sambor Tczew | 1:25.19 | 233 | 42.51 | 42.68 | |||
12. | ETMANSKA, Natalia | 97 | Sambor Tczew | 1:26.97 | 219 | 41.57 | 45.40 | |||
13. | �NIECHOWSKA, Marta | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.49 | 215 | 40.92 | 46.57 | |||
14. | WIERZBA, Daria | 97 | Sambor Tczew | 1:29.28 | 202 | 42.11 | 47.17 | |||
15. | LADEMANN, Weronika | 97 | Mewa Władysławowo | 1:50.59 | 106 | 49.74 | 1:00.85 |
13 lat |
1. | SYLWESTRZAK, Izabella | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:07.12 | 476 | 32.71 | 34.41 | |||
2. | SZCZERBIŃSKA, Magdalena | 96 | MAL WOPR Malbork | 1:07.18 | 475 | 33.06 | 34.12 | |||
3. | WĘGRZYN, Adrianna | 96 | MTS Kwidzyn | 1:07.52 | 468 | 32.50 | 35.02 | |||
4. | MACKIEWICZ, Aleksandra | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:10.16 | 417 | 33.77 | 36.39 | |||
5. | GWIZDAŁA, Karolina | 96 | Delfin Gdynia | 1:18.82 | 294 | 37.22 | 41.60 | |||
NIE UK. | WO�NIAK, Paula | 96 | Sambor Tczew |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 16.5.2009 - 14:43 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | LASKOWSKI, Michał | 99 | Delfin Gdynia | 1:17.72 | 213 | 36.29 | 41.43 | |||
2. | SZYMANOWICZ, Stanisław | 99 | Delfin Gdynia | 1:26.61 | 154 | 41.71 | 44.90 | |||
3. | KURASZ, Kacper | 99 | Delfin Gdynia | 1:26.65 | 154 | 39.57 | 47.08 | |||
4. | PRAŻANOWSKI, Damian | 99 | MTS Kwidzyn | 1:28.94 | 142 | 41.71 | 47.23 | |||
5. | KWIATKOWSKI, Alan | 99 | Sambor Tczew | 1:30.99 | 133 | 42.75 | 48.24 | |||
6. | ŁAWRYNOWICZ, Igor | 99 | Sambor Tczew | 1:32.90 | 125 | 46.69 | 46.21 | |||
7. | HENNING, Michał | 99 | Sambor Tczew | 1:43.43 | 91 | 47.88 | 55.55 | |||
8. | WALKOWIAK, Miłosz | 99 | Sambor Tczew | 1:52.49 | 70 | 52.36 | 1:00.13 | |||
9. | GIBAS, Jacek | 99 | Sambor Tczew | 1:58.46 | 60 | 54.37 | 1:04.09 | |||
10. | KANIA, Borys | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:20.58 | 36 | 1:06.60 | 1:13.98 |
11 lat |
1. | DOBRZYŃSKI, Marsel | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:15.95 | 229 | 36.67 | 39.28 | |||
2. | MAŁECKI, Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.92 | 220 | 36.96 | 39.96 | |||
3. | KIRYLUK, Damian | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:18.91 | 204 | 37.40 | 41.51 | |||
4. | CZUBAŁA, Radosław | 98 | MTS Kwidzyn | 1:19.93 | 196 | 38.22 | 41.71 | |||
5. | BRU�DZIAK, Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.80 | 190 | 38.61 | 42.19 | |||
6. | KARCZEWSKI, Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:21.27 | 187 | 38.94 | 42.33 | |||
7. | KNUT, Oskar | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:21.36 | 186 | 39.66 | 41.70 | |||
8. | FIGURA, Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.43 | 186 | 38.05 | 43.38 | |||
9. | NIEMCZYK, Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 1:21.55 | 185 | 38.63 | 42.92 | |||
10. | KIELISZEK, Artur | 98 | Delfin Gdynia | 1:24.53 | 166 | 39.24 | 45.29 | |||
11. | HERMAN, Dawid | 98 | Sambor Tczew | 1:25.11 | 163 | 40.97 | 44.14 | |||
12. | DRAPIEWSKI, Patryk | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:25.55 | 160 | 41.17 | 44.38 | |||
13. | KRUZEL, Szymon | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:28.72 | 144 | 42.10 | 46.62 | |||
14. | MITULSKI, Piotr | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:29.89 | 138 | 41.66 | 48.23 | |||
15. | KONEFKE, Oktawian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:30.23 | 136 | 44.39 | 45.84 | |||
16. | HOLZ, Mateusz | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:31.23 | 132 | 42.22 | 49.01 | |||
17. | DOMNIK, Jan | 98 | Mewa Władysławowo | 1:35.41 | 115 | 44.23 | 51.18 | |||
18. | MARECKI, Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.92 | 110 | 45.71 | 51.21 | |||
19. | MIERZWICKI, Marcin | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:38.78 | 104 | 47.24 | 51.54 | |||
20. | PIEC, Radosław | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.19 | 100 | 45.52 | 54.67 | |||
21. | �LIWA, Oliwer | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:43.54 | 90 | 48.87 | 54.67 | |||
22. | POŁOM, Beniamin | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:47.29 | 81 | 53.78 | 53.51 | |||
NIE UK. | KRUKOWSKI, Dominik | 98 | Aqua Piêtnastka Bydg |
12 lat |
1. | ZUCHOWSKI, Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 1:05.24 | 361 | 31.51 | 33.73 | |||
2. | HELIOS, Marcel | 97 | Sambor Tczew | 1:08.41 | 313 | 32.76 | 35.65 | |||
3. | LEWICKI, Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:11.12 | 279 | 33.64 | 37.48 | |||
4. | SROKA, Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:11.20 | 278 | 35.01 | 36.19 | |||
5. | SZYMULA, Maciej | 97 | MAL WOPR Malbork | 1:11.60 | 273 | 34.47 | 37.13 | |||
6. | SUKTA, Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:12.55 | 262 | 34.92 | 37.63 | |||
7. | ROZIŃSKI, Damian | 97 | Sambor Tczew | 1:16.64 | 223 | 36.41 | 40.23 | |||
8. | ŁAWRYNOWICZ, Daniel | 97 | Sambor Tczew | 1:18.63 | 206 | 38.17 | 40.46 | |||
9. | GAZDA, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:19.69 | 198 | 38.94 | 40.75 | |||
10. | �WIDER, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:21.91 | 182 | 40.01 | 41.90 | |||
11. | KULAS, Kacper | 97 | Sambor Tczew | 1:26.18 | 157 | 40.78 | 45.40 | |||
12. | WĘSIERSKI, Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:27.77 | 148 | 42.60 | 45.17 | |||
13. | JASIELSKI, Stanisław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.85 | 148 | 40.58 | 47.27 |
13 lat |
1. | PAWEŁEK, Igor | 96 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:00.46 | 453 | 29.28 | 31.18 | |||
2. | WO�NY, Tomasz | 96 | MAL WOPR Malbork | 1:03.79 | 386 | 30.19 | 33.60 | |||
3. | HERMAN, Patryk | 96 | Sambor Tczew | 1:04.03 | 382 | 31.03 | 33.00 | |||
4. | PRZYBOROWSKI, Konrad | 96 | Delfin Gdynia | 1:04.35 | 376 | 31.51 | 32.84 | |||
5. | DOMŻALSKI, Tomasz | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:10.78 | 283 | 34.33 | 36.45 | |||
6. | ZDZIARSKI, Dariusz | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:13.44 | 253 | 35.76 | 37.68 | |||
7. | LIEDTKE, Łukasz | 96 | Mewa Władysławowo | 1:25.88 | 158 | 39.52 | 46.36 | |||
8. | IWANIUK, Patryk | 96 | Mewa Władysławowo | 1:31.39 | 131 | 42.41 | 48.98 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 16.5.2009 - 15:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | SZATANEK, Julia | 99 | Neptun Stargard | 1:29.05 | 302 | 40.98 | 48.07 | |||
2. | SZYMULA, Aleksandra | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:33.58 | 260 | 45.73 | 47.85 | |||
3. | CHOJNICKA, Agata | 99 | Olimp Lêbork | 1:38.86 | 221 | 48.34 | 50.52 | |||
4. | JURCZUK, Nika | 99 | Wodnik Bielsk Podl | 1:38.96 | 220 | 46.12 | 52.84 | |||
5. | SŁUPEK, Roksana | 99 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:40.59 | 210 | 45.29 | 55.30 | |||
6. | DZIEKOŃSKA, Julia | 99 | MAL WOPR Malbork | 1:41.00 | 207 | 48.71 | 52.29 | |||
7. | JAWORSKA, Karolina | 99 | MTS Kwidzyn | 1:41.20 | 206 | 49.28 | 51.92 | |||
8. | KĘDZIORA, Martina | 99 | MTS Kwidzyn | 1:44.39 | 188 | 50.01 | 54.38 | |||
9. | HEBEL, Aleksandra | 99 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:47.41 | 172 | 50.22 | 57.19 | |||
10. | ZIELKA, Paulina | 99 | Sambor Tczew | 1:51.54 | 154 | 54.98 | 56.56 | |||
DYSKW. | CHALECKA, Laura | 99 | Delfin Gdynia | 1:34.87 | 42.89 | 51.98 |
11 lat |
1. | ZALEWSKA, Aleksandra | 98 | MTS Kwidzyn | 1:23.19 | 371 | 39.66 | 43.53 | |||
2. | MURASZKO-KU�MA, Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:26.82 | 326 | 42.55 | 44.27 | |||
3. | WRÓBLEWICZ, Julita | 98 | MTS Kwidzyn | 1:30.86 | 284 | 44.16 | 46.70 | |||
4. | SKOWYRSKA, Agnieszka | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.43 | 253 | 47.70 | 46.73 | |||
5. | ROPEL, Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.60 | 223 | 46.76 | 51.84 | |||
6. | MILLER, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:41.44 | 204 | 49.07 | 52.37 | |||
7. | TARASIEWICZ, Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:41.86 | 202 | 47.78 | 54.08 | |||
8. | WŁODARCZYK, Julia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:44.62 | 186 | 53.14 | 51.48 | |||
9. | KLUGE, Wiktoria | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:56.83 | 134 | 53.73 | 1:03.10 | |||
DYSKW. | HOANG VAN, Klaudia | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:33.42 | 43.79 | 49.63 | ||||
DYSKW. | GADOMSKA, Katarzyna | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:54.91 | 51.92 | 1:02.99 |
12 lat |
1. | KUR, Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:26.56 | 329 | 39.47 | 47.09 | |||
2. | PLEWKA, Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:32.99 | 265 | 43.12 | 49.87 | |||
3. | �LIZEWSKA, Agata | 97 | Sambor Tczew | 1:35.04 | 248 | 45.90 | 49.14 | |||
4. | SZANDRACH, Małgorzata | 97 | Delfin Gdynia | 1:35.38 | 246 | 44.81 | 50.57 | |||
5. | PRZECHERSKA, Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 1:37.02 | 234 | 48.93 | 48.09 | |||
6. | CZERWIŃSKA, Anita | 97 | Sambor Tczew | 1:40.24 | 212 | 47.73 | 52.51 | |||
DYSKW. | ORYL, Kornelia | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:31.33 | 42.83 | 48.50 |
13 lat |
1. | JÓZEFCZYK, Martyna | 96 | Trójka Wejherowo | 1:22.29 | 383 | 39.92 | 42.37 | |||
2. | SIDOROWICZ, Aleksandra | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:27.19 | 322 | 43.04 | 44.15 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 16.5.2009 - 15:23 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
10 lat |
1. | KWIATKOWSKI, Alan | 99 | Sambor Tczew | 1:45.19 | 122 | 48.66 | 56.53 | |||
2. | KOSENDOWSKI, Szymon | 99 | Sambor Tczew | 1:57.09 | 89 | 53.89 | 1:03.20 | |||
3. | ŁAWRYNOWICZ, Igor | 99 | Sambor Tczew | 1:57.66 | 87 | 1:00.73 | 56.93 |
11 lat |
1. | ARNDT, Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:16.28 | 321 | 35.58 | 40.70 | |||
2. | MAŃCZAK, Błażej | 98 | Delfin Gdynia | 1:22.52 | 254 | 36.98 | 45.54 | |||
3. | WOŁKANOWSKI, Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:28.60 | 205 | 42.66 | 45.94 | |||
4. | WYCISZKIEWICZ, Kacper | 98 | Sambor Tczew | 1:30.21 | 194 | 43.82 | 46.39 | |||
5. | DOBRZYŃSKI, Marsel | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:30.85 | 190 | 42.17 | 48.68 | |||
6. | HERMAN, Dawid | 98 | Sambor Tczew | 1:35.67 | 163 | 44.98 | 50.69 | |||
7. | PINGOT, Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.51 | 159 | 44.28 | 52.23 | |||
8. | GOŁUŃSKI, Filip | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.03 | 142 | 45.62 | 54.41 | |||
DYSKW. | PIEC, Radosław | 98 | Ósemka Starogard Gd | 1:49.06 | 53.40 | 55.66 |
12 lat |
1. | OSNOWSKI, Maciej | 97 | Sambor Tczew | 1:17.15 | 310 | 37.70 | 39.45 | |||
2. | CZERWIŃSKI, Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:17.78 | 303 | 36.29 | 41.49 | |||
3. | ŁUBIŃSKI, Michał | 97 | MTS Kwidzyn | 1:19.84 | 280 | 37.77 | 42.07 | |||
4. | DUŁAK, Piotr | 97 | Sambor Tczew | 1:23.17 | 248 | 39.37 | 43.80 | |||
5. | KRUKOWSKI, Piotr | 97 | MTS Kwidzyn | 1:24.63 | 235 | 39.76 | 44.87 | |||
6. | SUKTA, Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:24.88 | 233 | 39.68 | 45.20 | |||
7. | KODRZYCKI, Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 1:26.11 | 223 | 40.67 | 45.44 | |||
8. | ROMPA, Tymoteusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:32.15 | 182 | 43.69 | 48.46 | |||
9. | TUCZKO, Jan | 97 | Delfin Gdynia | 1:33.32 | 175 | 44.00 | 49.32 | |||
DYSKW. | LANDOWSKI, Janusz | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:28.93 | 39.90 | 49.03 | ||||
DYSKW. | KONIECZKA, Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:29.36 | 41.79 | 47.57 |
13 lat |
1. | ŁAGOWNIK, Wojciech | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:22.16 | 257 | 40.75 | 41.41 | |||
2. | BELTER, Daniel | 96 | Trójka Wejherowo | 1:23.16 | 248 | 40.57 | 42.59 | |||
3. | MAZUREK, Maciej | 96 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 1:24.62 | 235 | 39.14 | 45.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 16.5.2009 - 15:35 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Sambor Tczew 10 | Sambor Tczew | 2:47.70 | 199 |
MANIKOWSKA, Daria GRZYBOWSKA, Dorota | 99 99 | 43.96 43.20 | ZIELKA, Paulina OSOWSKA, Viktoria | 99 99 | 44.04 36.50 |
2. | Ósemka Starogard Gd 10 | Ósemka Starogard Gd | 3:38.59 | 90 |
LUBIŃSKA, Wiktoria MATYJASZCZYK, Natalia | 99 99 | 50.21 1:03.96 | LUBIŃSKA, Michalina LASKOWSKA, Weronika | 99 99 | 52.02 52.40 |
DYSKW. | MTS Kwidzyn 10 | MTS Kwidzyn | 2:44.55 |
DOBOSZ, Klaudia ŻYCIŃSKA, Martyna | 99 99 | +1,29 | 40.57 45.35 | JAWORSKA, Karolina KARASZKIEWICZ, Daria | 99 99 | 40.28 38.35 |
DYSKW. | Delfin Gdynia 10 | Delfin Gdynia | 3:07.90 |
CISŁO, Daria JATKOWSKA, Karolina | 99 99 | 48.48 1:00.72 | RYNG, Natalia CHALECKA, Laura | 99 99 | +0,46 | 40.09 38.61 |
11 lat |
1. | MTS Kwidzyn 11 | MTS Kwidzyn | 2:18.82 | 350 |
MUZOLF, Weronika WRÓBLEWICZ, Julita | 98 98 | 34.20 38.72 | ZALEWSKA, Aleksandra OLSZEWSKA, Nikola | 98 98 | 34.15 31.75 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:19.39 | 346 |
MURASZKO-KU�MA, Urszula SKOWYRSKA, Agnieszka | 98 98 | +0,74 | 34.87 37.72 | STENKA, Natalia JUCHNOWICZ, Natalia | 98 98 | +0,28 +0,39 | 34.90 31.90 |
3. | Ósemka Starogard Gd 11 | Ósemka Starogard Gd | 2:39.63 | 230 |
JARCZYK, Marcelina KORTAS, Marta | 98 98 | +0,96 +0,45 | 40.75 40.22 | SZCZEBLEWSKA, Monika HOANG VAN, Klaudia | 98 98 | +0,63 +0,58 | 42.51 36.15 |
4. | AZS-AWFiS Gdańsk 11 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:40.02 | 229 |
KONIUSZY, Karolina MILLER, Karolina | 98 98 | 39.16 40.81 | MICHNIEWICZ, Anna TARASIEWICZ, Aleksandra | 98 98 | +0,19 | 38.46 41.59 |
5. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:43.50 | 214 |
KAROLAK, Dominika KONDRACKA, Paulina | 98 98 | +0,39 | 41.62 42.13 | LASKOWSKA, Aleksandra UWIJAŁA, Paulina | 98 98 | 42.58 37.17 |
12 lat |
1. | Delfin Gdynia 12 | Delfin Gdynia | 2:15.06 | 380 |
DALKOWSKA, Barbara BIERNACKA, Agata | 97 97 | +0,90 | 34.85 33.97 | GRUDNOWSKA, Alicja JUSZCZYK, Natalia | 97 97 | +0,69 | 33.78 32.46 |
2. | Sambor Tczew 12 | Sambor Tczew | 2:31.07 | 272 |
WETT, Aurelia CZERWIŃSKA, Anita | 97 97 | +0,74 +0,32 | 35.36 40.10 | �LIZEWSKA, Agata MAJOROWSKA, Paulina | 97 97 | +0,35 +0,53 | 39.54 36.07 |
DYSKW. | Ósemka Starogard Gd 12 | Ósemka Starogard Gd | 2:22.51 |
NIKLAS, Paulina JAKUBOWSKA, Karolina | 97 97 | +0,66 +0,47 | 34.58 36.81 | GRUDZIŃSKA, Natalia KUR, Marianna | 97 97 | +0,17 +0,46 | 36.99 34.13 |
DYSKW. | AZS-AWFiS Gdańsk 12 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:26.64 |
RAJKOWSKA, Kamila ZIEMANN, Nikola | 97 97 | 37.61 38.22 | PALUTKIEWICZ, Wiktoria CYBULA, Małgorzata | 97 97 | +0,44 +0,05 | 37.99 32.82 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 16.5.2009 - 15:45 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Delfin Gdynia 10 | Delfin Gdynia | 2:37.00 | 169 |
KA�MIERCZAK, Szymon SZYMANOWICZ, Stanisław | 99 99 | 45.24 38.49 | KURASZ, Kacper LASKOWSKI, Michał | 99 99 | 38.73 34.54 |
2. | Sambor Tczew 10 | Sambor Tczew | 2:47.68 | 138 |
HENNING, Michał JASZCZERSKI, Michał | 99 99 | +0,73 | 43.20 41.78 | ŁAWRYNOWICZ, Igor KWIATKOWSKI, Alan | 99 99 | +0,52 | 43.63 39.07 |
3. | MTS Kwidzyn 10 | MTS Kwidzyn | 2:55.93 | 120 |
KOŁAKOWSKI, Piotr MICHALSKI, Jakub | 99 99 | 46.11 46.04 | KAPICA, Hubert PRAŻANOWSKI, Damian | 99 99 | 43.48 40.30 |
11 lat |
1. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:17.11 | 253 |
ARNDT, Mateusz NIEMCZYK, Krzysztof | 98 98 | +0,71 +0,44 | 30.31 37.26 | KIELISZEK, Artur MAŃCZAK, Błażej | 98 98 | +0,64 | 36.53 33.01 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:24.41 | 217 |
KOTLEWSKI, Michał KIRYLUK, Damian | 98 98 | +0,72 +0,62 | 36.15 36.22 | BRU�DZIAK, Maciej MAŁECKI, Mateusz | 98 98 | +0,56 | 37.00 35.04 |
3. | AZS-AWFiS Gdańsk 11 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:24.53 | 216 |
WOŁKANOWSKI, Marcin KARCZEWSKI, Krzysztof | 98 98 | +0,83 +0,31 | 35.76 37.10 | FEJDASZ, Paweł DOBRZYŃSKI, Marsel | 98 98 | +0,78 | 36.54 35.13 |
4. | Sambor Tczew 11 | Sambor Tczew | 2:30.92 | 190 |
NAWROCKI, Bartosz CHRZANOWSKI, Damian | 98 98 | +0,67 | 39.59 39.36 | HERMAN, Dawid WYCISZKIEWICZ, Kacper | 98 98 | +0,19 | 36.45 35.52 |
5. | Ósemka Starogard Gd 11 | Ósemka Starogard Gd | 2:36.78 | 169 |
MITULSKI, Piotr KRUZEL, Szymon | 98 98 | 39.97 40.21 | HOLZ, Mateusz KNUT, Oskar | 98 98 | 39.85 36.75 |
12 lat |
1. | Sambor Tczew 12 | Sambor Tczew | 2:09.68 | 299 |
OSNOWSKI, Maciej DUŁAK, Piotr | 97 97 | 32.61 33.17 | MĘNDAK, Michał HELIOS, Marcel | 97 97 | +0,24 | 32.63 31.27 |
2. | Ósemka Starogard Gd 12 | Ósemka Starogard Gd | 2:10.42 | 294 |
SROKA, Wiktor LANDOWSKI, Janusz | 97 97 | +0,69 +0,20 | 32.91 33.17 | BYCZYŃSKI, Kacper LEWICKI, Przemysław | 97 97 | +0,32 +0,43 | 32.82 31.52 |
3. | AZS-AWFiS Gdańsk 12 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:11.50 | 287 |
SUKTA, Oskar WOJSIAT, Sebastian | 97 97 | +0,67 +0,75 | 33.10 34.40 | KLIMCZUK, Karol CZERWIŃSKI, Dawid | 97 97 | +0,32 +0,78 | 32.16 31.84 |
4. | Delfin Gdynia 12 | Delfin Gdynia | 2:21.52 | 230 |
ZOMKOWSKI, Arkadiusz �WIDER, Arkadiusz | 97 97 | +0,67 +0,54 | 31.45 37.07 | KUNZ, Kacper ROMPA, Tymoteusz | 97 97 | +0,10 +0,51 | 37.88 35.12 |
13 lat |
1. | Szansa Start Gdańsk SP 17 13 | Szansa Start Gdańsk SP 17 | 2:13.55 | 274 |
ZDZIARSKI, Dariusz ŁAGOWNIK, Wojciech | 96 96 | 33.22 33.61 | MAZUREK, Maciej DOMŻALSKI, Tomasz | 96 96 | +0,62 | 34.97 31.75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 16.5.2009 - 17:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
14 lat |
1. | LEWANDOWSKA, Kamila | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 29.71 | 515 | |||
2. | GRZYBOWSKA, Emilia | 95 | Sambor Tczew | 30.42 | 480 | |||
3. | PRZYBYLSKA, Zuzanna | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 31.29 | 441 | |||
4. | ŁAGOWNIK, Marta | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.53 | 392 | |||
5. | BIELECKA, Maria | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 32.86 | 380 | |||
6. | RUSIN, Dominika | 95 | Trójka Wejherowo | 33.25 | 367 | |||
7. | PIECHOTKA, Noemi | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.70 | 323 | |||
8. | PRZĘCZEK, Kinga | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.63 | 217 |
15 lat |
1. | JANSSEN, Aleksandra | 94 | Delfin Gdynia | 28.20 | 602 | |||
2. | KSIĄŻEK, Dagmara | 94 | Depka Kołobrzeg | 30.23 | 489 | |||
3. | LE�NIAK, Alicja | 94 | MAL WOPR Malbork | 30.62 | 470 | |||
4. | NAWROCKA, Zuzanna | 94 | Trójka Wejherowo | 31.18 | 445 | |||
5. | GÓRSKA, Kamila | 94 | MAL WOPR Malbork | 34.69 | 323 | |||
6. | ZIMNA, Adrianna | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.37 | 281 |
16 lat |
1. | KROJNA, Klaudia | 93 | Ruch Grudziądz | 28.69 | 572 | |||
2. | BARCIKOWSKA, Zofia | 93 | MAL WOPR Malbork | 30.42 | 480 | |||
3. | ASSULEWICZ, Aleksandra | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.72 | 466 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 16.5.2009 - 17:06 | Chłopców, 50m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
14 lat |
1. | MAJER, Michał | 95 | Delfin Gdynia | 27.40 | 457 | |||
2. | ZAORSKI, Filip | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 27.78 | 438 | |||
3. | KUROWSKI, Wojtek | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 28.18 | 420 | |||
4. | PRZECHERSKI, Jakub | 95 | Mewa Władysławowo | 28.54 | 404 | |||
5. | BŁAŻEWICZ, Jakub | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 29.38 | 370 | |||
6. | GUZIEWICZ, Krzysztof | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 29.84 | 354 | |||
7. | LESZKA, Jakub | 95 | Delfin Gdynia | 29.89 | 352 | |||
8. | MILEJSKI, Jakub | 95 | Mewa Władysławowo | 30.89 | 319 | |||
9. | JELENIEWSKI, Patryk | 95 | MAL WOPR Malbork | 32.11 | 284 | |||
10. | FAC, Kacper | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 33.21 | 256 | |||
11. | LUSZUK, Paweł | 95 | Sambor Tczew | 33.68 | 246 | |||
12. | WIERZBA, Krystian | 95 | Sambor Tczew | 34.08 | 237 | |||
13. | MUCHLADO, Jakub | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.02 | 147 |
15 lat |
1. | POLEWKA, Tomasz | 94 | Ruch Grudziądz | 24.23 | 660 | |||
2. | KOWALCZYK, Marek | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.72 | 492 | |||
3. | LACHS, Marcin | 94 | Mewa Władysławowo | 26.74 | 491 | |||
4. | SITARSKI, Paweł | 94 | AZS-AWFiS Gdańsk | 27.51 | 451 | |||
5. | KONKOL, Michał | 94 | Delfin Gdynia | 27.93 | 431 | |||
6. | PAWELCZYK, Piotr | 94 | Delfin Gdynia | 28.58 | 402 | |||
7. | CZERSON, Adam | 94 | MAL WOPR Malbork | 30.74 | 323 | |||
8. | KORBUT, Paweł | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.68 | 246 | |||
9. | BEGER, Mateusz | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.79 | 174 |
16 lat |
1. | FRUKACZ, Kamil | 93 | Delfin Gdynia | 25.27 | 582 | |||
2. | RACZYŃSKI, Jakub | 93 | Bałtyk Kołobrzeg | 25.43 | 571 | |||
3. | KRYSZAK, Wojciech | 93 | Mewa Władysławowo | 26.55 | 502 | |||
3. | HRENIAK, Kacper | 93 | Ruch Grudziądz | 26.55 | 502 | |||
5. | BEREDA, Przemysław | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.35 | 372 | |||
6. | BOROWIEC, Adam | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.12 | 344 |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 16.5.2009 - 17:15 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | KRZEKOTOWSKA, Julia | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:13.37 | 454 | 33.64 | 39.73 | |||
2. | FELKNER, Dagmara | 95 | Mewa Władysławowo | 1:21.27 | 334 | 36.79 | 44.48 |
15 lat |
1. | RYBICKA, Pamela | 94 | MTS Kwidzyn | 1:06.00 | 624 | 31.07 | 34.93 |
16 lat |
1. | GRABARSKA, MArta | 93 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:07.22 | 591 | 31.38 | 35.84 | |||
2. | SIMIŃSKA, Zuzanna | 93 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:09.77 | 529 | 32.86 | 36.91 | |||
3. | BUCHHOLZ, Zuzanna | 93 | Sambor Tczew | 1:15.81 | 412 | 35.63 | 40.18 | |||
4. | MAKOWIEC, Angela | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:25.94 | 283 | 38.83 | 47.11 |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 16.5.2009 - 17:21 | Chłopców, 100m motylkowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | CHAMERA, Łukasz SG | 95 | Trójka Wejherowo | 1:05.19 | 457 | 29.98 | 35.21 |
15 lat |
1. | KUREK, Bartłomiej | 94 | Mewa Władysławowo | 1:04.32 | 475 | 31.43 | 32.89 | |||
2. | KRÓL, Wojtek | 94 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:05.88 | 442 | 30.20 | 35.68 | |||
3. | LEWIŃSKI, Grzegorz | 94 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:12.58 | 331 | 34.43 | 38.15 | |||
4. | GRUNHOLZ, Paweł | 94 | Trójka Wejherowo | 1:15.03 | 300 | 33.38 | 41.65 | |||
5. | RYGIEL, Jakub | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.81 | 269 | 35.30 | 42.51 | |||
6. | CEGLIŃSKI, Tomasz | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.11 | 205 | 38.85 | 46.26 |
16 lat |
1. | URBAŃSKI, Krzysztof | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:04.02 | 482 | 29.42 | 34.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 16.5.2009 - 17:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | CZAPIEWSKA, Tina | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:14.59 | 458 | 36.57 | 38.02 | |||
2. | PRZYBYLSKA, Zuzanna | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:15.68 | 439 | 36.84 | 38.84 | |||
3. | BACH, Edyta | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:18.93 | 387 | 39.43 | 39.50 | |||
4. | NOWAK, Pulina | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:25.78 | 301 | 41.90 | 43.88 |
16 lat |
1. | KROJNA, Klaudia | 93 | Ruch Grudziądz | 1:09.91 | 556 | 34.27 | 35.64 | |||
2. | BARCIKOWSKA, Zofia | 93 | MAL WOPR Malbork | 1:12.37 | 502 | 35.40 | 36.97 | |||
3. | ASSULEWICZ, Aleksandra | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.14 | 431 | 36.88 | 39.26 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 16.5.2009 - 17:34 | Chłopców, 100m grzbietowy | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | BŁAŻEWICZ, Jakub | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:08.68 | 397 | 33.63 | 35.05 | |||
2. | NOWAK, Igor | 95 | Depka Kołobrzeg | 1:11.61 | 350 | 35.38 | 36.23 | |||
3. | GUZIEWICZ, Krzysztof | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:11.76 | 348 | 34.56 | 37.20 | |||
4. | MAKOWIEC, Kajetan | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:19.64 | 255 | 38.66 | 40.98 |
15 lat |
1. | SITARSKI, Paweł | 94 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:09.28 | 387 | 33.90 | 35.38 | |||
2. | JEZIORSKI, Michał | 94 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:09.83 | 378 | 33.90 | 35.93 | |||
3. | KOWALCZYK, Marek | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:12.13 | 343 | 35.56 | 36.57 | |||
4. | �WIETLICKI, Przemysław | 94 | MTS Kwidzyn | 1:16.40 | 288 | 37.03 | 39.37 |
16 lat |
1. | PŁONOWSKI, Miłosz SG | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 56.32 | 720 | 26.75 | 29.57 | |||
DYSKW. | BEREDA, Przemysław | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.46 | 36.70 | 39.76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 16.5.2009 - 17:40 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | STYN, Małgorzata | 95 | Mewa Władysławowo | 1:22.65 | 485 | 37.95 | 44.70 | |||
2. | BIELECKA, Maria | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:25.23 | 442 | 40.68 | 44.55 | |||
3. | RUSIN, Dominika | 95 | Trójka Wejherowo | 1:30.61 | 368 | 43.41 | 47.20 | |||
4. | ŁAGOWNIK, Marta | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.39 | 359 | 42.67 | 48.72 | |||
5. | KOC, Marta | 95 | Depka Kołobrzeg | 1:32.61 | 345 | 41.86 | 50.75 | |||
6. | PIECHOTKA, Noemi | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:35.53 | 314 | 42.88 | 52.65 | |||
7. | PRZĘCZEK, Kinga | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.79 | 284 | 47.49 | 51.30 |
15 lat |
1. | NAWROCKA, Zuzanna | 94 | Trójka Wejherowo | 1:22.74 | 483 | 39.53 | 43.21 |
16 lat |
1. | SIMIŃSKA, Zuzanna | 93 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:24.17 | 459 | 40.25 | 43.92 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 16.5.2009 - 17:47 | Chłopców, 100m klasyczny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | WOŁKANOWSKI, Paweł | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:18.20 | 404 | 36.46 | 41.74 | |||
2. | LESZKA, Jakub | 95 | Delfin Gdynia | 1:19.97 | 378 | 37.96 | 42.01 | |||
3. | MAKOWIEC, Kajetan | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:23.78 | 329 | 40.15 | 43.63 | |||
4. | FAC, Kacper | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:30.56 | 260 | 42.58 | 47.98 |
15 lat |
1. | LEJMAN, Kacper | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:10.61 | 549 | 33.03 | 37.58 | |||
2. | LEWIŃSKI, Grzegorz | 94 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:15.27 | 453 | 36.49 | 38.78 | |||
3. | JEZIORSKI, Michał | 94 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:19.16 | 390 | 37.21 | 41.95 | |||
4. | GRUNHOLZ, Paweł | 94 | Trójka Wejherowo | 1:20.47 | 371 | 37.57 | 42.90 | |||
5. | CZERSON, Adam | 94 | MAL WOPR Malbork | 1:24.12 | 325 | 39.52 | 44.60 | |||
6. | BEGER, Mateusz | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:39.30 | 197 | 46.26 | 53.04 |
16 lat |
1. | KUBIAK, Rafał SG | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:04.17 | 732 | 29.96 | 34.21 | |||
2. | WOŁKANOWSKI, Marek | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:05.66 | 683 | 30.66 | 35.00 | |||
3. | KITA, Daniel | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:08.83 | 593 | 31.91 | 36.92 | |||
4. | BOROWIEC, Adam | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.88 | 352 | 38.68 | 43.20 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 16.5.2009 - 17:56 | Dziewcząt, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | LEWANDOWSKA, Kamila | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:04.61 | 534 | 31.68 | 32.93 | |||
2. | CZAPIEWSKA, Tina | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:06.06 | 500 | 32.07 | 33.99 | |||
3. | GRZYBOWSKA, Emilia | 95 | Sambor Tczew | 1:07.06 | 478 | 32.63 | 34.43 | |||
4. | BACH, Edyta | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:07.30 | 473 | 32.57 | 34.73 | |||
5. | STYN, Małgorzata | 95 | Mewa Władysławowo | 1:08.82 | 442 | 32.65 | 36.17 | |||
6. | KRZEKOTOWSKA, Julia | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:10.09 | 418 | 34.27 | 35.82 | |||
7. | FELKNER, Dagmara | 95 | Mewa Władysławowo | 1:12.49 | 378 | 34.69 | 37.80 | |||
8. | NOWAK, Pulina | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:15.26 | 338 | 36.46 | 38.80 | |||
9. | KOC, Marta | 95 | Depka Kołobrzeg | 1:17.66 | 308 | 36.10 | 41.56 |
15 lat |
1. | JANSSEN, Aleksandra | 94 | Delfin Gdynia | 1:01.83 | 609 | 30.23 | 31.60 | |||
2. | LE�NIAK, Alicja | 94 | MAL WOPR Malbork | 1:07.83 | 462 | 32.62 | 35.21 | |||
3. | GÓRECKA, Weronika | 94 | Mewa Władysławowo | 1:11.66 | 391 | 34.09 | 37.57 | |||
4. | GÓRSKA, Kamila | 94 | MAL WOPR Malbork | 1:15.48 | 335 | 35.95 | 39.53 | |||
5. | ZIMNA, Adrianna | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.82 | 306 | 37.65 | 40.17 |
16 lat |
1. | GRABARSKA, MArta | 93 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:03.96 | 551 | 30.42 | 33.54 | |||
2. | BUCHHOLZ, Zuzanna | 93 | Sambor Tczew | 1:10.85 | 405 | 34.30 | 36.55 | |||
3. | MAKOWIEC, Angela | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:16.44 | 322 | 36.84 | 39.60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 16.5.2009 - 18:04 | Chłopców, 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
14 lat |
1. | CHAMERA, Łukasz SG | 95 | Trójka Wejherowo | 1:00.36 | 456 | 28.90 | 31.46 | |||
2. | KUROWSKI, Wojtek | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:00.62 | 450 | 29.20 | 31.42 | |||
3. | MAJER, Michał | 95 | Delfin Gdynia | 1:00.73 | 447 | 29.15 | 31.58 | |||
4. | ZAORSKI, Filip | 95 | Aqua Piêtnastka Bydg | 1:01.30 | 435 | 29.37 | 31.93 | |||
5. | PRZECHERSKI, Jakub | 95 | Mewa Władysławowo | 1:03.11 | 399 | 29.91 | 33.20 | |||
6. | NOWAK, Igor | 95 | Depka Kołobrzeg | 1:04.38 | 376 | 30.72 | 33.66 | |||
7. | JELENIEWSKI, Patryk | 95 | MAL WOPR Malbork | 1:09.21 | 302 | 32.64 | 36.57 | |||
8. | MILEJSKI, Jakub | 95 | Mewa Władysławowo | 1:10.88 | 281 | 33.79 | 37.09 | |||
9. | LUSZUK, Paweł | 95 | Sambor Tczew | 1:13.77 | 250 | 35.51 | 38.26 | |||
10. | WIERZBA, Krystian | 95 | Sambor Tczew | 1:14.87 | 239 | 35.42 | 39.45 | |||
DYSKW. | MUCHLADO, Jakub | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:32.05 | 42.04 | 50.01 |
15 lat |
1. | POLEWKA, Tomasz | 94 | Ruch Grudziądz | 54.75 | 611 | 26.34 | 28.41 | |||
2. | LACHS, Marcin | 94 | Mewa Władysławowo | 58.55 | 499 | 28.02 | 30.53 | |||
3. | KRÓL, Wojtek | 94 | Aqua Piêtnastka Bydg | 59.63 | 473 | 28.11 | 31.52 | |||
4. | KONKOL, Michał | 94 | Delfin Gdynia | 1:02.45 | 411 | 29.81 | 32.64 | |||
5. | PAWELCZYK, Piotr | 94 | Delfin Gdynia | 1:04.74 | 369 | 30.79 | 33.95 | |||
6. | �WIETLICKI, Przemysław | 94 | MTS Kwidzyn | 1:11.47 | 275 | 34.60 | 36.87 | |||
7. | CEGLIŃSKI, Tomasz | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.41 | 253 | 35.52 | 37.89 | |||
8. | RYGIEL, Jakub | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:16.44 | 224 | 36.96 | 39.48 | |||
9. | KORBUT, Paweł | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:18.27 | 209 | 36.27 | 42.00 |
16 lat |
1. | FRUKACZ, Kamil | 93 | Delfin Gdynia | 56.02 | 570 | 26.77 | 29.25 | |||
2. | RACZYŃSKI, Jakub | 93 | Bałtyk Kołobrzeg | 58.17 | 509 | 28.22 | 29.95 | |||
3. | HRENIAK, Kacper | 93 | Ruch Grudziądz | 58.47 | 501 | 28.92 | 29.55 | |||
4. | KRYSZAK, Wojciech | 93 | Mewa Władysławowo | 58.65 | 497 | 28.05 | 30.60 | |||
5. | POMASKI, Bartłomiej | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:02.22 | 416 | 29.37 | 32.85 |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 16.5.2009 - 18:16 | Dziewcząt, 200m zmienny | 14 - 16 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
15 lat |
1. | RYBICKA, Pamela | 94 | MTS Kwidzyn | 2:30.53 | 31.67 | 37.59 | 46.13 | 35.14 | |||
2. | GÓRECKA, Weronika | 94 | Mewa Władysławowo | 2:52.95 | 36.09 | 43.45 | 52.35 | 41.06 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 16.5.2009 - 18:22 | Chłopców, 200m zmienny | 14 - 16 lat Wyniki |
Pozycja | Rok ur. | Czas | 50m | 100m | 150m | 200m |
14 lat |
1. | WOŁKANOWSKI, Paweł | 95 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:33.72 | 34.58 | 38.87 | 43.56 | 36.71 |
15 lat |
1. | LEJMAN, Kacper | 94 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:23.00 | 30.75 | 38.46 | 39.82 | 33.97 | |||
2. | KUREK, Bartłomiej | 94 | Mewa Władysławowo | 2:24.53 | 30.54 | 38.36 | 43.43 | 32.20 |
16 lat |
1. | KITA, Daniel | 93 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:25.15 | 32.09 | 38.77 | 39.48 | 34.81 | |||
2. | POMASKI, Bartłomiej | 93 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:37.33 | 32.64 | 38.86 | 48.83 | 37.00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 16.5.2009 - 18:28 | Chłopców, 4 x 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 1 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:23.79 | 376 |
LEJMAN, Kacper KOWALCZYK, Marek | +0,51 +0,21 | 30.39 29.79 | 1:08.55 1:02.42 | BEREDA, Przemysław KITA, Daniel | +0,38 +0,06 | 34.67 28.21 | 1:12.72 1:00.10 |
2. | Mewa Władysławowo 1 | Mewa Władysławowo | 4:35.88 | 329 |
KUREK, Bartłomiej KRYSZAK, Wojciech | -0,26 | 28.02 29.90 | 1:21.78 1:02.58 | PRZECHERSKI, Jakub LACHS, Marcin | +0,40 +0,07 | 32.85 29.35 | 1:08.55 1:02.97 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 16.5.2009 | Dziewcząt, 4 x 100m dowolny | 14 - 16 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2008 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 1 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:57.36 | 381 |
BACH, Edyta ŁAGOWNIK, Marta | +0,65 +0,17 | 32.41 35.07 | 1:09.24 1:13.75 | PIECHOTKA, Noemi ASSULEWICZ, Aleksandra | +0,62 | 38.76 33.28 | 1:22.56 1:11.81 |