|
Bałtyckie Nadzieje
Olimpijskie Gdańsk, 17.5.2008 |
|
Konkurencja 1 2008-05-17 - 8:30 |
Dziewcząt, 25m grzbietowy | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Ekiert Wiktoria | 00 | Marlin Gryfino | 24.10 | 144 | |||
2. | Gillmeister Izabela | 00 | Trops Kartuzy | 24.26 | 141 | |||
3. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 24.50 | 137 | |||
4. | Szymańska Dominika | 00 | Jedynka Elbląg | 24.63 | 135 | |||
5. | Kulik Julia | 00 | Olimp Lêbork | 24.70 | 133 | |||
6. | Głowacka Monika | 00 | Marlin Gryfino | 25.10 | 127 | |||
7. | Chojnowska Paulina | 00 | Jedynka Elbląg | 25.22 | 125 | |||
8. | Deyk Patrycja | 00 | Trops Kartuzy | 27.23 | 100 | |||
9. | Możejko Zuzanna | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.26 | 99 | |||
9. | Lewandowicz Natalia | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.26 | 99 | |||
11. | Makowska Weronika | 00 | Marlin Gryfino | 27.31 | 99 | |||
12. | Marciocha Aleksandra | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.54 | 96 | |||
13. | Wondzyńska Sara | 00 | Jedynka Elbląg | 28.06 | 91 | |||
14. | Ziemian Weronika | 00 | Delfin Gdynia | 28.78 | 84 | |||
15. | Pieniążek Angela | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.03 | 82 | |||
16. | Kaszuba Dominika | 00 | Trops Kartuzy | 29.07 | 82 | |||
17. | Niemidomska Karolina | 00 | Jedynka Elbląg | 29.17 | 81 | |||
18. | Leszka Kaja | 00 | Delfin Gdynia | 32.41 | 59 | |||
DYSKW. | Cocek Magdalena | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | Mycio Wiktoria | 00 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 2008-05-17 - 8:35 |
Chłopców, 25m grzbietowy |
8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 21.57 | 128 | |||
2. | Chabros Jakub | 00 | Jedynka Elbląg | 22.83 | 108 | |||
3. | Włodarczyk Damian | 00 | Trops Kartuzy | 23.89 | 94 | |||
4. | Kêsik Konrad | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.22 | 90 | |||
5. | Markowski Filip | 00 | Mal Wopr Malbork | 25.32 | 79 | |||
6. | Jendruszewski Dominik | 00 | Mal Wopr Malbork | 25.89 | 74 | |||
7. | Kwaśniewski Jakub | 00 | Delfin Gdynia | 26.42 | 69 | |||
8. | Narkiewicz Paweł | 00 | Delfin Gdynia | 27.06 | 65 | |||
9. | Bielecki Borys | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.22 | 64 | |||
10. | Bagiński Bartosz | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 28.70 | 54 | |||
11. | Bieszk Kacper | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.07 | 47 | |||
11. | Kreft Bartosz | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.07 | 47 | |||
13. | Zigert Maciej | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.42 | 46 | |||
14. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 30.95 | 43 | |||
15. | Żygadło Łukasz | 00 | Mal Wopr Malbork | 31.10 | 43 | |||
16. | Nowak Jakub | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.44 | 41 | |||
17. | Wierzbicki Szymon | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.53 | 41 | |||
18. | Pasymowski Patryk | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.47 | 34 | |||
19. | Biesiekierski Aleksander | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.62 | 28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 2008-05-17 - 8:41 |
Dziewcząt, 25m grzbietowy | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy | 18.89 | 298 | |||
2. | Szymula Aleksandra | 99 | Mal Wopr Malbork | 22.51 | 176 | |||
3. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 22.73 | 171 | |||
4. | Fobka Agnieszka | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.22 | 141 | |||
5. | Turek Natalia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 25.10 | 127 | |||
6. | Mazurek Justyna | 99 | Marlin Gryfino | 26.61 | 107 | |||
7. | Koszela Magdalena | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 26.85 | 104 | |||
8. | Wróblewska Łucja | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 26.98 | 102 | |||
8. | Kostrzewa Michalina | 99 | Jedynka Elbląg | 26.98 | 102 | |||
10. | Głód Paulina | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.57 | 96 | |||
11. | Paluch Natalia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.84 | 93 | |||
12. | Czyż Helena | 99 | Jedynka Elbląg | 27.94 | 92 | |||
13. | Rozalewska Kinga | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.04 | 82 | |||
14. | Dobrowolska Julia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.66 | 77 | |||
DYSKW. | Stanisławek Celina | 99 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 2008-05-17 - 8:46 |
Chłopców, 25m grzbietowy |
9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 20.16 | 156 | |||
2. | Laskowski Michał | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 21.03 | 138 | |||
3. | Górski Damian | 99 | Mal Wopr Malbork | 21.54 | 128 | |||
4. | Stêpień Patryk | 99 | Trops Kartuzy | 21.66 | 126 | |||
5. | Stefanowski Michał | 99 | Trops Kartuzy | 22.26 | 116 | |||
6. | Latowski Mateusz | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 22.28 | 116 | |||
7. | Pakuła Oskar | 99 | Siódemka Sopot | 22.42 | 114 | |||
8. | Czerwiński Patryk | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 22.80 | 108 | |||
9. | Szymanowicz Stanisław | 99 | Delfin Gdynia | 24.08 | 92 | |||
10. | Baranowski Jan | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.39 | 88 | |||
11. | Richert Paweł | 99 | Trops Kartuzy | 24.51 | 87 | |||
12. | Sarbiewski Tomek | 99 | Jedynka Elbląg | 25.02 | 82 | |||
13. | Lubczyński Konrad | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 26.08 | 72 | |||
14. | Terpiłowski Kacper | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 26.82 | 66 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 2008-05-17 - 8:50 |
Dziewcząt, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kaszuba Dominika | 00 | Trops Kartuzy | 24.18 | 97 | |||
2. | Gillmeister Izabela | 00 | Trops Kartuzy | 24.58 | 92 | |||
3. | Ekiert Wiktoria | 00 | Marlin Gryfino | 24.86 | 89 | |||
4. | Marciocha Aleksandra | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 25.08 | 87 | |||
5. | Makowska Weronika | 00 | Marlin Gryfino | 25.76 | 80 | |||
6. | Pieniążek Angela | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.13 | 68 | |||
7. | Szymańska Dominika | 00 | Jedynka Elbląg | 27.23 | 68 | |||
8. | Domżalska Wiktoria | 00 | Jedynka Elbląg | 27.44 | 66 | |||
9. | Deyk Patrycja | 00 | Trops Kartuzy | 27.60 | 65 | |||
10. | Możejko Zuzanna | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 28.83 | 57 | |||
11. | Lewandowicz Natalia | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.65 | 52 | |||
12. | Chojnowska Paulina | 00 | Jedynka Elbląg | 29.69 | 52 | |||
13. | Wondzyńska Sara | 00 | Jedynka Elbląg | 30.91 | 46 | |||
14. | Ziemian Weronika | 00 | Delfin Gdynia | 32.71 | 39 | |||
15. | Niemidomska Karolina | 00 | Jedynka Elbląg | 35.13 | 32 | |||
16. | Mycio Wiktoria | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.32 | 31 | |||
17. | Głowacka Monika | 00 | Marlin Gryfino | 38.38 | 24 | |||
18. | Cocek Magdalena | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 38.56 | 24 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 2008-05-17 - 8:56 |
Chłopców, 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Socha Maksymilian | 00 | Trops Kartuzy | 19.42 | 122 | |||
2. | Menard Oskar | 00 | Trops Kartuzy | 22.06 | 83 | |||
3. | Włodarczyk Damian | 00 | Trops Kartuzy | 23.66 | 68 | |||
4. | Kêsik Konrad | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.57 | 60 | |||
5. | Markowski Filip | 00 | Mal Wopr Malbork | 24.76 | 59 | |||
6. | Chabros Jakub | 00 | Jedynka Elbląg | 25.64 | 53 | SC 1 | ||
7. | Kwaśniewski Jakub | 00 | Delfin Gdynia | 25.64 | 53 | SC 2 | ||
8. | Jendruszewski Dominik | 00 | Mal Wopr Malbork | 25.67 | 53 | |||
9. | Narkiewicz Paweł | 00 | Delfin Gdynia | 30.88 | 30 | |||
10. | Bagiński Bartosz | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.37 | 29 | |||
11. | Romaniec Szymon | 00 | Delfin Gdynia | 32.38 | 26 | |||
12. | Bieszk Kacper | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.36 | 24 | |||
13. | Pasymowski Patryk | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 34.83 | 21 | |||
14. | Kreft Bartosz | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 34.98 | 21 | |||
15. | Biesiekierski Aleksander | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.64 | 20 | |||
16. | Nowak Jakub | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 37.44 | 17 | |||
17. | Wierzbicki Szymon | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 41.76 | 12 | |||
18. | Zigert Maciej | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 44.35 | 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 2008-05-17 - 9:01 |
Dziewcząt, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Cyman Julia | 99 | Trops Kartuzy | 16.86 | 285 | |||
2. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 17.57 | 252 | |||
3. | Szymula Aleksandra | 99 | Mal Wopr Malbork | 18.19 | 227 | |||
4. | Menard Paulina | 99 | Trops Kartuzy | 18.41 | 219 | |||
5. | Wydrowska Oliwia | 99 | Trops Kartuzy | 19.48 | 185 | |||
6. | Kostrzewa Michalina | 99 | Jedynka Elbląg | 20.56 | 157 | |||
7. | Kruszewska Justyna | 99 | Marlin Gryfino | 21.04 | 147 | |||
8. | Hebel Aleksandra | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 21.61 | 136 | |||
9. | Stanisławek Celina | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 22.19 | 125 | |||
10. | Stołecka Greta | 99 | Marlin Gryfino | 22.63 | 118 | |||
11. | Czyż Helena | 99 | Jedynka Elbląg | 24.13 | 97 | |||
12. | Wróblewska Łucja | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.44 | 94 | |||
13. | Koszela Magdalena | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.63 | 92 | |||
14. | Turek Natalia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.89 | 89 | |||
15. | Dobrowolska Julia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.57 | 65 | |||
16. | Fobka Agnieszka | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 27.70 | 64 | |||
17. | Rozalewska Kinga | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.92 | 46 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 2008-05-17 - 9:06 |
Chłopców, 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Laskowski Michał | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 18.08 | 152 | |||
2. | Fierka Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 18.15 | 150 | |||
3. | Górski Damian | 99 | Mal Wopr Malbork | 18.29 | 146 | |||
4. | Przybytkowski Dawid | 99 | Mal Wopr Malbork | 18.67 | 138 | |||
5. | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 18.82 | 134 | |||
6. | Stêpień Patryk | 99 | Trops Kartuzy | 19.48 | 121 | |||
7. | Krygier Arkadiusz | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 19.92 | 113 | |||
8. | Czerwiński Patryk | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 20.34 | 106 | |||
9. | Stefanowski Michał | 99 | Trops Kartuzy | 20.85 | 99 | |||
10. | Szymanowicz Stanisław | 99 | Delfin Gdynia | 21.07 | 96 | |||
11. | Hinca Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 21.52 | 90 | |||
12. | Latowski Mateusz | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 21.64 | 88 | |||
13. | Sarbiewski Tomek | 99 | Jedynka Elbląg | 22.09 | 83 | |||
14. | Baranowski Jan | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 24.07 | 64 | |||
15. | Terpiłowski Kacper | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 34.32 | 22 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 2008-05-17 - 9:10 |
Dziewcząt, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kulik Julia | 00 | Olimp Lêbork | 25.80 | 165 | |||
2. | Leszka Kaja | 00 | Delfin Gdynia | 44.52 | 32 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 2008-05-17 - 9:12 |
Chłopców, 25m klasyczny | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Menard Oskar | 00 | Trops Kartuzy | 27.76 | 88 | |||
2. | Bielecki Borys | 00 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.07 | 69 | |||
3. | Żygadło Łukasz | 00 | Mal Wopr Malbork | 30.16 | 69 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 2008-05-17 - 9:14 |
Dziewcząt, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kruszewska Justyna | 99 | Marlin Gryfino | 22.02 | 265 | |||
2. | Menard Paulina | 99 | Trops Kartuzy | 22.70 | 242 | |||
3. | Wejer Agata | 99 | Trops Kartuzy | 24.45 | 193 | |||
4. | Wydrowska Oliwia | 99 | Trops Kartuzy | 25.24 | 176 | |||
5. | Mielewczyk Elżbieta | 99 | Trops Kartuzy | 26.28 | 156 | |||
6. | Stołecka Greta | 99 | Marlin Gryfino | 26.84 | 146 | |||
7. | Mazurek Justyna | 99 | Marlin Gryfino | 29.17 | 114 | |||
8. | Paluch Natalia | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.89 | 106 | |||
9. | Hebel Aleksandra | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.41 | 76 | |||
10. | Głód Paulina | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 46.26 | 29 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 2008-05-17 - 9:16 |
Chłopców, 25m klasyczny | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pakuła Oskar | 99 | Siódemka Sopot | 23.89 | 138 | |||
2. | Hinca Mateusz | 99 | Trops Kartuzy | 24.18 | 134 | |||
3. | Felchner Jan | 99 | Trójka Wejherowo | 24.42 | 130 | |||
4. | Przybytkowski Dawid | 99 | Mal Wopr Malbork | 26.22 | 105 | |||
5. | Richert Paweł | 99 | Trops Kartuzy | 28.52 | 81 | |||
6. | Krygier Arkadiusz | 99 | AZS AWFiS Gdańsk | 34.26 | 47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 2008-05-17 - 9:18 |
Mieszane, 8 x 25m dowolny | 8 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AWFiS Gdańsk 8 | AZS AWFiS Gdańsk | 3:50.44 |
Możejko Zuzanna, Marciocha Aleksandra, Pieniążek
Angela, Lewandowicz Natalia Bielecki Borys, Kêsik Konrad, Nowak Jakub, Wierzbicki Szymon |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 2008-05-17 - 9:24 |
Mieszane, 8 x 25m dowolny | 9 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Trops Kartuzy 9 | Trops Kartuzy | 2:45.42 |
Cyman Julia, Wejer Agata, Menard Paulina,
Richert Paweł Wydrowska Oliwia, Stêpień Patryk, Stefanowski Michał, Fierka Mateusz |
2. | AZS AWFiS Gdańsk 9 | AZS AWFiS Gdańsk | 3:11.41 |
Baranowski Jan, Hebel Aleksandra, Czerwiński
Patryk, Stanisławek Celina Latowski Mateusz, Turek Natalia, Krygier Arkadiusz, Koszela Magdalena |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 2008-05-17 - 11:30 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Muraszko-Kuźma Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.02 | 193 | |||
2. | Smoluchowska Magdalena | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.36 | 146 | |||
3. | Michniewicz Anna | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 50.11 | 140 | |||
4. | Kasprzak Klaudia | 98 | Flota Gdynia | 52.25 | 123 | |||
5. | Miller Karolina | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 54.13 | 111 | |||
6. | Koniuszy Karolina | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 55.13 | 105 | |||
7. | Włodarczyk Julia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 55.68 | 102 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 2008-05-17 - 11:34 |
Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 35.20 | 277 | |||
2. | Małecki Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.07 | 174 | |||
3. | Kuś Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 41.22 | 173 | |||
4. | Figura Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.84 | 118 | |||
5. | Kański Norbert | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 49.78 | 98 | |||
6. | Wołkanowski Marcin | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 52.32 | 84 | |||
7. | Karczewski Krzysztof | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 59.06 | 59 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 2008-05-17 - 11:37 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 40.02 | 274 | |||
2. | Cybula Małgorzata | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 43.98 | 207 | |||
3. | Leszczyńska Matylda | 97 | Orzeł Elbląg | 44.48 | 200 | |||
4. | Dankowska Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 44.50 | 199 | |||
5. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 45.09 | 192 | |||
6. | Śliwińska Ewa | 97 | Delfin Gdynia | 48.73 | 152 | |||
7. | Zieman Nikol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 50.94 | 133 | |||
8. | Mastejowska Karolina | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 56.88 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 2008-05-17 - 11:40 |
Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sendyk Paweł | 97 | Marlin Gryfino | 34.23 | 301 | |||
2. | Puchacz Damian | 97 | Marlin Gryfino | 38.75 | 208 | |||
3. | Piórkowski Patryk | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 43.75 | 144 | |||
4. | Śliwiński Marek | 97 | Delfin Gdynia | 44.11 | 141 | |||
5. | Kwiatkowski Radosław | 97 | Olimp Lêbork | 46.57 | 120 | |||
6. | Wołkowicz Łukasz | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 50.93 | 92 | |||
7. | Śrama Rafał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 54.81 | 73 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 2008-05-17 - 11:44 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szczerbińska Magdalena | 96 | Mal Wopr Malbork | 35.53 | 392 | |||
2. | Zientara Agata | 96 | Orzeł Elbląg | 38.08 | 318 | |||
3. | Chodkowska Andżelika | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.66 | 243 |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 2008-05-17 - 11:45 |
Chłopców, 50m motylkowy | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stiller Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.80 | 313 | |||
2. | Sudomir Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.69 | 290 | |||
3. | Masłyk Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.35 | 232 | |||
4. | Babiński Artur | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.64 | 227 | |||
5. | Rudnicki Kamil | 96 | Marlin Gryfino | 39.39 | 198 | |||
6. | Augustyniak Kevin | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 40.48 | 182 | |||
7. | Kass Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.79 | 166 |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 2008-05-17 - 11:49 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Borkowska Agata SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.57 | 465 | |||
2. | Bach Edyta | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 35.94 | 379 | |||
3. | Winiarska Dominika | 95 | Flota Gdynia | 35.96 | 378 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 2008-05-17 - 11:50 |
Chłopców, 50m motylkowy | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Dabkiewicz Radosław | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 35.59 | 268 | |||
2. | Marecki Marek | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.66 | 267 | |||
3. | Boniewski Cezary | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 37.64 | 227 | |||
4. | Jeleniewski Patryk | 95 | Mal Wopr Malbork | 42.39 | 159 | |||
5. | Olejnik Oskar | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 43.37 | 148 |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 2008-05-17 - 11:53 |
Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zalewska Kaja | 98 | Trops Kartuzy | 40.82 | 297 | |||
2. | Bach Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 43.48 | 246 | |||
3. | Rozmarynowska Wiktoria | 98 | Orzeł Elbląg | 43.98 | 238 | |||
4. | Bêdkowska Agata | 98 | Marlin Gryfino | 44.78 | 225 | |||
5. | Klonowska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.34 | 217 | |||
6. | Ropel Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.70 | 212 | |||
7. | Stankowska Paulina | 98 | Trops Kartuzy | 46.66 | 199 | |||
8. | Wesołowska Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 48.29 | 179 | |||
9. | Hanusz Karolina | 98 | Jedynka Elbląg | 51.30 | 150 | |||
DYSKW. | Słota Angelika | 98 | Olimp Lêbork |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 2008-05-17 - 11:57 |
Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 37.67 | 250 | |||
2. | Mańczak Błażej | 98 | Flota Gdynia | 39.98 | 209 | |||
3. | Małecki Mateusz | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.49 | 201 | |||
4. | Siudziński Patryk | 98 | Orzeł Elbląg | 41.68 | 185 | |||
5. | Byczkowski Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 42.78 | 171 | |||
6. | Figura Bartłomiej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.70 | 160 | |||
7. | Pingot Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.23 | 144 | |||
8. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.85 | 122 | |||
9. | Rokita Karol | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.20 | 119 | |||
10. | Zaskórski Artur | 98 | Marlin Gryfino | 50.66 | 103 | |||
10. | Gołota Sebastian | 98 | Orzeł Elbląg | 50.66 | 103 | |||
12. | Kulczyński Filip | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:08.97 | 41 | |||
DYSKW. | Szpotowicz Julian | 98 | Delfin Gdynia | |||||
DYSKW. | Pabirowski Damian | 98 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 2008-05-17 - 12:02 |
Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Von Lonski Karolina | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.48 | 384 | |||
2. | Chmielewska Julia | 97 | Trops Kartuzy | 39.06 | 339 | |||
3. | Jeleniewska Marta | 97 | Mal Wopr Malbork | 41.20 | 289 | |||
4. | Juszczyk Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 43.14 | 252 | |||
5. | Wojtasik Adrianna | 97 | Orzeł Elbląg | 43.39 | 247 | |||
6. | Grudnowska Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 45.42 | 216 | |||
7. | Walińska Zuzanna | 97 | Marlin Gryfino | 45.80 | 210 | |||
8. | Śliwińska Ewa | 97 | Delfin Gdynia | 47.69 | 186 | |||
9. | Palutkiewicz Wiktoria | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 52.22 | 142 | |||
10. | Rajkowska Kamila | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 56.16 | 114 | |||
DYSKW. | Głowacka Natalia | 97 | Flota Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 2008-05-17 - 12:05 |
Chłopców, 50m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kodrzycki Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 39.64 | 215 | |||
2. | Wojsiat Sebastian | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 39.76 | 213 | |||
3. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.29 | 204 | |||
4. | Zomkowski Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 41.10 | 192 | |||
5. | Kil Kacper | 97 | Orzeł Elbląg | 41.30 | 190 | |||
6. | Lew Adrian | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 42.89 | 169 | |||
7. | Gościński Olaf | 97 | Jedynka Elbląg | 43.18 | 166 | |||
8. | Krzyżanowski Marek | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 43.48 | 163 | |||
9. | Słota Oskar | 97 | Olimp Lêbork | 44.06 | 156 | |||
10. | Racinowski Szymon | 97 | Marlin Gryfino | 44.35 | 153 | |||
11. | Pałasz Brajan | 97 | Jedynka Elbląg | 45.91 | 138 | |||
12. | Gazda Michał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 48.06 | 120 | |||
13. | Świst Bartłomiej | 97 | Mal Wopr Malbork | 49.77 | 108 | |||
14. | Szymański Adam | 97 | Flota Gdynia | 49.98 | 107 | |||
15. | Pêksa Dawid | 97 | Flota Gdynia | 51.00 | 101 | |||
16. | Kobiałka Artur | 97 | Delfin Gdynia | 55.53 | 78 | |||
DYSKW. | Paras Mateusz | 97 | Flota Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 27 2008-05-17 - 12:12 |
Dziewcząt, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sylwestrzak Izabella SP75 | 96 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.84 | 439 | |||
2. | Szrubkowska Julia | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.44 | 385 | |||
3. | Buchalska Patrycja | 96 | Orzeł Elbląg | 37.80 | 374 | |||
4. | Matysiak Ewa | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.23 | 362 | |||
5. | Nowińska Olga | 96 | Mal Wopr Malbork | 41.60 | 281 | |||
6. | Jezierska Karolina | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.76 | 259 | |||
7. | Szyrowska Marta | 96 | Flota Gdynia | 44.73 | 226 |
<< TOP >> |
Konkurencja 28 2008-05-17 - 12:15 |
Chłopców, 50m grzbietowy | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Morawski Jakub | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.16 | 307 | |||
2. | Siudziński Dawid | 96 | Orzeł Elbląg | 37.94 | 245 | |||
3. | Woźny Tomasz | 96 | Mal Wopr Malbork | 38.21 | 240 | |||
4. | Babiński Artur | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.62 | 232 | |||
5. | Jaroszewski Tomasz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.94 | 210 | |||
6. | Ekiert Jordan | 96 | Marlin Gryfino | 40.22 | 205 | |||
7. | Mazurek Maciej | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 42.51 | 174 | |||
8. | Dorawa Norman | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.30 | 165 | |||
9. | Rudziński Marek | 96 | Orzeł Elbląg | 46.51 | 133 | |||
10. | Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.86 | 115 |
<< TOP >> |
Konkurencja 29 2008-05-17 - 12:18 |
Dziewcząt, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszowa Aleksandra | 95 | Orzeł Elbląg | 35.80 | 441 | |||
2. | Bach Edyta | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 36.82 | 405 | SC 1 | ||
3. | Zgiet Karina | 95 | Orzeł Elbląg | 36.82 | 405 | SC 2 | ||
4. | Przybylska Zuzanna SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 38.20 | 363 | |||
5. | Sosnowska Paulina | 95 | Trops Kartuzy | 38.41 | 357 | |||
6. | Lipińska Karolina SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 39.21 | 335 | |||
7. | Wiszniewska Dominika | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 41.15 | 290 | |||
8. | Byczkowska Martyna | 95 | Trops Kartuzy | 42.96 | 255 | |||
9. | Ramotowska Monika | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 45.27 | 218 |
<< TOP >> |
Konkurencja 30 2008-05-17 - 12:21 |
Chłopców, 50m grzbietowy | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Błażewicz Jakub SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.51 | 355 | |||
2. | Kowalski Szymon | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.16 | 283 | |||
3. | Pasieczny Przemysław | 95 | Orzeł Elbląg | 36.89 | 266 | |||
4. | Boniewski Cezary | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 38.16 | 240 | |||
5. | Strzeżyk Mateusz | 95 | Flota Gdynia | 40.51 | 201 | |||
6. | Rozmarynowski Rafał | 95 | Orzeł Elbląg | 43.53 | 162 | |||
7. | Rynkowski Sebastian SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 46.43 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 31 2008-05-17 - 12:24 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zalewska Kaja | 98 | Trops Kartuzy | 44.54 | 314 | |||
2. | Warszawska Nikola | 98 | Flota Gdynia | 46.45 | 277 | |||
3. | Haak Natalia | 98 | Mal Wopr Malbork | 51.76 | 200 | |||
4. | Butkiewicz Sara | 98 | Orzeł Elbląg | 52.32 | 194 | |||
5. | Klonowska Marta | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.48 | 192 | |||
6. | Michniewicz Anna | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 52.97 | 187 | |||
7. | Mycio Oliwia | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 53.02 | 186 | |||
8. | Wesołowska Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 53.35 | 183 | |||
9. | Stankowska Paulina | 98 | Trops Kartuzy | 55.95 | 158 | |||
10. | Blok Weronika | 98 | Delfin Gdynia | 57.71 | 144 | |||
11. | Dorszynska Hanna | 98 | Park Wodny Chojnice | 1:06.29 | 95 | |||
DYSKW. | Miller Karolina | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | Gajsler Sara | 98 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 32 2008-05-17 - 12:30 |
Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Byczkowski Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 47.26 | 181 | |||
2. | Bruździak Maciej | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.35 | 179 | |||
3. | Walentowski Marcin | 98 | Trops Kartuzy | 48.33 | 169 | |||
4. | Dobrzyński Marsel | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 48.65 | 165 | |||
5. | Stella Marcel | 98 | Orzeł Elbląg | 51.90 | 136 | |||
6. | Pingot Mikołaj | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.11 | 127 | |||
7. | Zigert Norbert | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 54.76 | 116 | |||
8. | Owczarek Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg | 54.98 | 115 | |||
9. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 55.84 | 109 | |||
10. | Filasek Bartłomiej | 98 | Park Wodny Chojnice | 58.23 | 97 | |||
11. | Konefke Oktawian | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 59.48 | 91 | |||
DYSKW. | Kotlewski Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | |||||
DYSKW. | Adamski Patryk | 98 | Marlin Gryfino | |||||
DYSKW. | Kieliszek Artur | 98 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 33 2008-05-17 - 12:36 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bucińska Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 46.61 | 274 | |||
2. | Cybula Małgorzata | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 47.29 | 262 | |||
3. | Bartz Oliwia | 97 | Park Wodny Chojnice | 48.04 | 250 | |||
4. | Leszczyńska Matylda | 97 | Orzeł Elbląg | 48.53 | 243 | |||
5. | Głowacka Natalia | 97 | Flota Gdynia | 56.26 | 156 | |||
6. | Palutkiewicz Wiktoria | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 56.35 | 155 | |||
7. | Kierszke Paulina | 97 | Flota Gdynia | 59.13 | 134 |
<< TOP >> |
Konkurencja 34 2008-05-17 - 12:39 |
Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Puchacz Damian | 97 | Marlin Gryfino | 44.04 | 223 | |||
2. | Paluszkiewicz Dawid | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.13 | 222 | |||
3. | Wojsiat Sebastian | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 44.95 | 210 | |||
4. | Sukta Oskar | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 47.57 | 177 | |||
5. | Czerwiński Dawid | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 47.59 | 177 | |||
6. | Racinowski Szymon | 97 | Marlin Gryfino | 47.85 | 174 | |||
7. | Ogórek Bartosz | 97 | Flota Gdynia | 49.16 | 160 | |||
8. | Rybczyński Marcin | 97 | Mal Wopr Malbork | 49.48 | 157 | |||
9. | Wysocki Wojciech | 97 | Park Wodny Chojnice | 49.51 | 157 | |||
10. | Szymański Adam | 97 | Flota Gdynia | 49.91 | 153 | |||
11. | Słota Oskar | 97 | Olimp Lêbork | 50.91 | 144 | |||
12. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 50.98 | 144 | |||
13. | Toporski Michał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 52.86 | 129 | |||
14. | Romanik Marcin | 97 | Delfin Gdynia | 55.26 | 113 | |||
DYSKW. | Pêksa Dawid | 97 | Flota Gdynia | |||||
DYSKW. | Ejsmont Mikołaj | 97 | Park Wodny Chojnice |
<< TOP >> |
Konkurencja 35 2008-05-17 - 12:44 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stella Antonina | 96 | Orzeł Elbląg | 38.86 | 473 | |||
2. | Terech Patrycja | 96 | Orzeł Elbląg | 41.85 | 378 | |||
3. | Matysiak Ewa | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.95 | 327 | |||
4. | Chwałek Paulina | 96 | Delfin Gdynia | 46.06 | 284 | |||
5. | Fercho Dominika | 96 | Orzeł Elbląg | 47.61 | 257 | |||
6. | Chodkowska Andżelika | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.09 | 234 | |||
DYSKW. | Szyrowska Marta | 96 | Flota Gdynia | |||||
DYSKW. | Rak Kaja | 96 | Start Gdańsk Sp17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 36 2008-05-17 - 12:48 |
Chłopców, 50m klasyczny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szołoch Andrzej | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.51 | 266 | |||
2. | Zawadzki Grzegorz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.85 | 260 | |||
3. | Mazurek Maciej | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 44.47 | 217 | |||
4. | Łagownik Wojciech | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 44.92 | 210 | |||
5. | Szczepankiewicz Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.26 | 206 | |||
6. | Domżalski Tomasz | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 46.24 | 193 | |||
7. | Lamczyk Filip | 96 | Park Wodny Chojnice | 47.26 | 181 | |||
DYSKW. | Ropela Paweł | 96 | Park Wodny Chojnice |
<< TOP >> |
Konkurencja 37 2008-05-17 - 12:51 |
Dziewcząt, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kunikowska Ada | 95 | Flota Gdynia | 37.98 | 506 | |||
2. | Kulla Katarzyna | 95 | Orzeł Elbląg | 40.70 | 411 | |||
3. | Bielecka Maria SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 40.94 | 404 | |||
4. | Ciećwierz Aleksandra | 95 | Flota Gdynia | 41.48 | 389 | |||
5. | Świêcicka Aleksandra | 95 | Orzeł Elbląg | 42.25 | 368 | |||
6. | Łagownik Marta | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 42.51 | 361 | |||
7. | Przêczek Kinga | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 45.12 | 302 | |||
8. | Wiszniewska Dominika | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 46.54 | 275 | |||
9. | Ramotowska Monika | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 47.10 | 265 | |||
10. | Wołodźko Natalia | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 48.29 | 246 | |||
11. | Słomińska Julianna | 95 | Park Wodny Chojnice | 52.32 | 194 |
<< TOP >> |
Konkurencja 38 2008-05-17 - 12:55 |
Chłopców, 50m klasyczny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurowski Wojciech SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 38.60 | 331 | |||
2. | Wołkanowski Paweł SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 39.08 | 319 | |||
3. | Strzeżyk Mateusz | 95 | Flota Gdynia | 41.96 | 258 | |||
4. | Leszka Jakub | 95 | Delfin Gdynia | 42.13 | 255 | |||
5. | Wenta Tomasz | 95 | Olimp Lêbork | 46.84 | 185 | |||
6. | Bodzak Jakub | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 46.88 | 185 | |||
DYSKW. | Figura Dawid | 95 | Park Wodny Chojnice |
<< TOP >> |
Konkurencja 39 2008-05-17 - 12:58 |
Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Bach Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 37.67 | 265 | |||
2. | Bêdkowska Agata | 98 | Marlin Gryfino | 38.88 | 241 | |||
3. | Sierocka Karolina | 98 | Trops Kartuzy | 39.94 | 222 | |||
4. | Ropel Wiktoria | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.39 | 215 | |||
5. | Rozmarynowska Wiktoria | 98 | Orzeł Elbląg | 40.42 | 214 | |||
6. | Smoluchowska Magdalena | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.75 | 195 | |||
7. | Tarasiewicz Aleksandra | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 42.68 | 182 | |||
8. | Koniuszy Karolina | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 43.62 | 171 | |||
9. | Haak Natalia | 98 | Mal Wopr Malbork | 44.09 | 165 | |||
10. | Hanusz Karolina | 98 | Jedynka Elbląg | 44.51 | 161 | |||
11. | Włodarczyk Julia | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.17 | 154 | |||
12. | Blok Weronika | 98 | Delfin Gdynia | 45.36 | 152 | |||
13. | Butkiewicz Sara | 98 | Orzeł Elbląg | 45.88 | 147 | |||
14. | Słota Angelika | 98 | Olimp Lêbork | 48.17 | 127 | |||
15. | Dorszynska Hanna | 98 | Park Wodny Chojnice | 57.39 | 75 |
<< TOP >> |
Konkurencja 40 2008-05-17 - 13:03 |
Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Arndt Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 32.54 | 280 | |||
2. | Maciesza Jakub | 98 | Orzeł Elbląg | 32.63 | 277 | |||
3. | Skierka Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 33.66 | 253 | |||
4. | Siudziński Patryk | 98 | Orzeł Elbląg | 35.04 | 224 | |||
5. | Dobrzyński Marsel | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.99 | 207 | |||
6. | Walentowski Marcin | 98 | Trops Kartuzy | 37.67 | 180 | |||
7. | Stella Marcel | 98 | Orzeł Elbląg | 38.11 | 174 | |||
8. | Pryczkowski Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 38.32 | 171 | |||
9. | Fejdasz Paweł | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 39.53 | 156 | |||
10. | Gołota Sebastian | 98 | Orzeł Elbląg | 40.06 | 150 | |||
11. | Zaskórski Artur | 98 | Marlin Gryfino | 42.07 | 129 | |||
12. | Kotlewski Michał | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.77 | 123 | |||
13. | Owczarek Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg | 43.85 | 114 | |||
14. | Kieliszek Artur | 98 | Delfin Gdynia | 44.10 | 112 | |||
15. | Filasek Bartłomiej | 98 | Park Wodny Chojnice | 44.56 | 109 | |||
16. | Rokita Karol | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.44 | 103 | |||
17. | Niemczyk Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 46.36 | 97 | |||
18. | Bąk Mikołaj | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 47.48 | 90 | |||
19. | Ziółkowski Adam | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 49.98 | 77 | |||
20. | Pabirowski Damian | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 52.68 | 66 | |||
21. | Kulczyński Filip | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 53.83 | 62 | |||
22. | Szpotowicz Julian | 98 | Delfin Gdynia | 55.67 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 41 2008-05-17 - 13:11 |
Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Juszczyk Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 37.04 | 279 | |||
2. | Dalkowska Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 37.33 | 272 | |||
3. | Jeleniewska Marta | 97 | Mal Wopr Malbork | 37.52 | 268 | |||
4. | Walińska Zuzanna | 97 | Marlin Gryfino | 38.94 | 240 | SC 1 | ||
5. | Wojtasik Adrianna | 97 | Orzeł Elbląg | 38.94 | 240 | SC 2 | ||
6. | Dankowska Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 40.09 | 220 | |||
7. | Bartz Oliwia | 97 | Park Wodny Chojnice | 40.83 | 208 | |||
8. | Bucińska Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 41.07 | 204 | |||
9. | Levit Nicole | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 44.26 | 163 | |||
10. | Rajkowska Kamila | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 48.64 | 123 | |||
11. | Kierszke Paulina | 97 | Flota Gdynia | 50.74 | 108 |
<< TOP >> |
Konkurencja 42 2008-05-17 - 13:14 |
Chłopców, 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sendyk Paweł | 97 | Marlin Gryfino | 31.45 | 310 | |||
2. | Zuchowski Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 33.27 | 262 | |||
3. | Klimczuk Karol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.88 | 248 | |||
4. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 34.10 | 243 | |||
5. | Kil Kacper | 97 | Orzeł Elbląg | 34.50 | 235 | |||
6. | Gościński Olaf | 97 | Jedynka Elbląg | 35.11 | 223 | |||
7. | Czerwiński Dawid | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.64 | 213 | |||
8. | Lew Adrian | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 35.78 | 210 | |||
9. | Szymula Maciej | 97 | Mal Wopr Malbork | 36.08 | 205 | |||
10. | Zomkowski Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 36.93 | 191 | |||
11. | Sukta Oskar | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 37.10 | 189 | |||
12. | Śliwiński Marek | 97 | Delfin Gdynia | 37.92 | 177 | |||
13. | Kwiatkowski Radosław | 97 | Olimp Lêbork | 38.45 | 170 | |||
13. | Ejsmont Mikołaj | 97 | Park Wodny Chojnice | 38.45 | 170 | |||
15. | Krzyżanowski Marek | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 38.46 | 169 | |||
16. | Piórkowski Patryk | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 39.39 | 158 | |||
17. | Wysocki Wojciech | 97 | Park Wodny Chojnice | 39.93 | 151 | |||
18. | Pałasz Brajan | 97 | Jedynka Elbląg | 41.13 | 138 | |||
19. | Gazda Michał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 41.48 | 135 | |||
20. | Toporski Michał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 41.92 | 131 | |||
21. | Rybczyński Marcin | 97 | Mal Wopr Malbork | 42.08 | 129 | |||
22. | Świst Bartłomiej | 97 | Mal Wopr Malbork | 42.63 | 124 | |||
23. | Śrama Rafał | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 44.60 | 109 | |||
24. | Paras Mateusz | 97 | Flota Gdynia | 44.73 | 108 | |||
25. | Wołkowicz Łukasz | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 45.75 | 101 | |||
26. | Romanik Marcin | 97 | Delfin Gdynia | 47.88 | 88 | |||
DYSKW. | Kobiałka Artur | 97 | Delfin Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 43 2008-05-17 - 13:23 |
Dziewcząt, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciesza Agata | 96 | Orzeł Elbląg | 31.29 | 462 | |||
2. | Buchalska Patrycja | 96 | Orzeł Elbląg | 32.88 | 398 | |||
3. | Szrubkowska Julia | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.90 | 397 | |||
4. | Stella Antonina | 96 | Orzeł Elbląg | 33.48 | 377 | |||
4. | Ziomkowska Agata | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.48 | 377 | |||
6. | Zientara Agata | 96 | Orzeł Elbląg | 33.72 | 369 | |||
7. | Nowińska Olga | 96 | Mal Wopr Malbork | 34.96 | 331 | |||
8. | Jezierska Karolina | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.59 | 246 | |||
9. | Gwizdała Karolina | 96 | Delfin Gdynia | 39.24 | 234 | |||
10. | Chwałek Paulina | 96 | Delfin Gdynia | 44.13 | 165 |
<< TOP >> |
Konkurencja 44 2008-05-17 - 13:26 |
Chłopców, 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Stiller Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.70 | 333 | |||
2. | Woźny Tomasz | 96 | Mal Wopr Malbork | 31.06 | 322 | |||
3. | Olender Karol | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.37 | 284 | |||
4. | Siudziński Dawid | 96 | Orzeł Elbląg | 33.00 | 268 | |||
5. | Augustyniak Kevin | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 33.02 | 268 | |||
6. | Morawski Jakub | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.51 | 256 | |||
7. | Zawadzki Grzegorz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.68 | 252 | |||
8. | Zdziarski Dariusz | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 33.96 | 246 | |||
9. | Domżalski Tomasz | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 34.20 | 241 | |||
10. | Masłyk Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.36 | 238 | |||
11. | Jaroszewski Tomasz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.81 | 210 | |||
12. | Rudziński Marek | 96 | Orzeł Elbląg | 36.53 | 198 | |||
13. | Ekiert Jordan | 96 | Marlin Gryfino | 36.98 | 191 | |||
14. | Ropela Paweł | 96 | Park Wodny Chojnice | 37.91 | 177 | |||
15. | Dorawa Norman | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.73 | 166 | |||
16. | Lamczyk Filip | 96 | Park Wodny Chojnice | 38.97 | 163 | |||
17. | Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.57 | 125 |
<< TOP >> |
Konkurencja 45 2008-05-17 - 13:32 |
Dziewcząt, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Lewandowska Kamila SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.72 | 488 | |||
2. | Olszowa Aleksandra | 95 | Orzeł Elbląg | 31.02 | 474 | |||
3. | Borkowska Agata SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.88 | 437 | |||
4. | Przybylska Zuzanna SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 32.65 | 407 | |||
5. | Bielecka Maria SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 32.68 | 406 | |||
6. | Kulla Katarzyna | 95 | Orzeł Elbląg | 32.78 | 402 | |||
7. | Soczyk Joanna SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 32.79 | 401 | |||
8. | Łopatyńska Paulina SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 33.04 | 392 | |||
9. | Zgiet Karina | 95 | Orzeł Elbląg | 33.16 | 388 | |||
10. | Sosnowska Paulina | 95 | Trops Kartuzy | 34.51 | 344 | |||
11. | Michniewicz Monika | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 34.69 | 339 | |||
12. | Przêczek Kinga | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 36.98 | 280 | |||
13. | Byczkowska Martyna | 95 | Trops Kartuzy | 40.31 | 216 | |||
14. | Słomińska Julianna | 95 | Park Wodny Chojnice | 40.71 | 210 |
<< TOP >> |
Konkurencja 46 2008-05-17 - 13:36 |
Chłopców, 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Majer Michał SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 29.99 | 357 | |||
2. | Marecki Marek | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.06 | 355 | |||
3. | Pasieczny Przemysław | 95 | Orzeł Elbląg | 30.16 | 351 | |||
4. | Dabkiewicz Radosław | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 30.24 | 348 | |||
5. | Błażewicz Jakub SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 30.60 | 336 | |||
6. | Zieliński Bartosz | 95 | Marlin Gryfino | 30.81 | 329 | |||
7. | Kukulski Karol | 95 | Flota Gdynia | 31.88 | 297 | |||
8. | Guziewicz Krzysztof SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 31.92 | 296 | |||
9. | Nitkowski Rafał | 95 | Flota Gdynia | 33.26 | 262 | |||
10. | Leszka Jakub | 95 | Delfin Gdynia | 33.76 | 250 | |||
11. | Toma Bartosz | 95 | Delfin Gdynia | 34.45 | 236 | |||
12. | Rozmarynowski Rafał | 95 | Orzeł Elbląg | 35.13 | 222 | |||
13. | Jeleniewski Patryk | 95 | Mal Wopr Malbork | 35.16 | 222 | |||
14. | Olejnik Oskar | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 35.52 | 215 | |||
15. | Figura Dawid | 95 | Park Wodny Chojnice | 43.26 | 119 | |||
16. | Rynkowski Sebastian SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 43.90 | 114 | |||
DYSKW. | Bodzak Jakub | 95 | Start Gdańsk Sp17 |
<< TOP >> |
Konkurencja 47 2008-05-17 - 13:41 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Muraszko-Kuźma Urszula | 98 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:33.02 | 271 | |||
2. | Warszawska Nikola | 98 | Flota Gdynia | 1:38.62 | 227 | |||
3. | Sierocka Karolina | 98 | Trops Kartuzy | 1:43.32 | 198 | |||
4. | Kasprzak Klaudia | 98 | Flota Gdynia | 1:53.34 | 150 | |||
5. | Mycio Oliwia | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:56.48 | 138 | |||
6. | Gajsler Sara | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:10.34 | 99 | |||
DYSKW. | Tarasiewicz Aleksandra | 98 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 48 2008-05-17 - 13:47 |
Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciesza Jakub | 98 | Orzeł Elbląg | 1:25.92 | 239 | |||
2. | Mańczak Błażej | 98 | Flota Gdynia | 1:28.49 | 219 | |||
3. | Kuś Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 1:30.03 | 208 | |||
4. | Wołkanowski Marcin | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:40.45 | 149 | |||
5. | Kański Norbert | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:44.05 | 134 | |||
6. | Fejdasz Paweł | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:52.58 | 106 | |||
7. | Karczewski Krzysztof | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:53.23 | 104 | |||
8. | Konefke Oktawian | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:58.89 | 90 | |||
9. | Zigert Norbert | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:58.92 | 90 | |||
10. | Ziółkowski Adam | 98 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:14.48 | 62 | |||
DYSKW. | Bąk Mikołaj | 98 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 49 2008-05-17 - 13:56 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Von Lonski Karolina | 97 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:23.02 | 381 | |||
2. | Chmielewska Julia | 97 | Trops Kartuzy | 1:30.69 | 292 | |||
3. | Zieman Nikol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:44.69 | 190 | |||
DYSKW. | Levit Nicole | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | Mastejowska Karolina | 97 | AZS AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 50 2008-05-17 - 14:02 |
Chłopców, 100m zmienny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zuchowski Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 1:24.89 | 248 | |||
2. | Konopka Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:28.13 | 221 | |||
3. | Kodrzycki Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 1:28.43 | 219 | |||
4. | Klimczuk Karol | 97 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:28.56 | 218 | |||
5. | Szymula Maciej | 97 | Mal Wopr Malbork | 1:34.04 | 182 | |||
6. | Ogórek Bartosz | 97 | Flota Gdynia | 1:42.40 | 141 | |||
7. | Kunz Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 1:48.51 | 119 |
<< TOP >> |
Konkurencja 51 2008-05-17 - 14:07 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Maciesza Agata | 96 | Orzeł Elbląg | 1:19.32 | 437 | |||
2. | Szczerbińska Magdalena | 96 | Mal Wopr Malbork | 1:20.69 | 415 | |||
3. | Sylwestrzak Izabella SP75 | 96 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:21.04 | 410 | |||
4. | Terech Patrycja | 96 | Orzeł Elbląg | 1:23.04 | 381 | |||
5. | Ziomkowska Agata | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.00 | 368 | |||
6. | Rak Kaja | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 1:33.61 | 266 | |||
7. | Fercho Dominika | 96 | Orzeł Elbląg | 1:40.10 | 218 |
<< TOP >> |
Konkurencja 52 2008-05-17 - 14:12 |
Chłopców, 100m zmienny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szołoch Andrzej | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:19.72 | 299 | |||
2. | Sudomir Piotr | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:19.93 | 297 | |||
3. | Olender Karol | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.60 | 269 | |||
4. | Zdziarski Dariusz | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 1:28.29 | 220 | |||
5. | Rudnicki Kamil | 96 | Marlin Gryfino | 1:29.23 | 213 | |||
6. | Szczepankiewicz Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:30.30 | 206 | |||
7. | Kass Mateusz | 96 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:30.39 | 205 | |||
8. | Łagownik Wojciech | 96 | Start Gdańsk Sp17 | 1:33.26 | 187 |
<< TOP >> |
Konkurencja 53 2008-05-17 - 14:16 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kunikowska Ada | 95 | Flota Gdynia | 1:16.98 | 478 | |||
2. | Lewandowska Kamila SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:17.90 | 462 | |||
3. | Ciećwierz Aleksandra | 95 | Flota Gdynia | 1:20.92 | 412 | |||
4. | Łagownik Marta | 95 | Start Gdańsk Sp17 | 1:21.78 | 399 | |||
5. | Łopatyńska Paulina SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:22.48 | 389 | |||
6. | Soczyk Joanna SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:24.23 | 365 | |||
7. | Świêcicka Aleksandra | 95 | Orzeł Elbląg | 1:25.14 | 353 | |||
8. | Lipińska Karolina SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:25.93 | 344 | |||
9. | Michniewicz Monika | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:27.62 | 324 | |||
DYSKW. | Winiarska Dominika | 95 | Flota Gdynia |
<< TOP >> |
Konkurencja 54 2008-05-17 - 14:21 |
Chłopców, 100m zmienny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Kurowski Wojciech SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:14.83 | 362 | |||
2. | Majer Michał SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:14.95 | 360 | |||
3. | Wołkanowski Paweł SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:16.37 | 340 | |||
4. | Zieliński Bartosz | 95 | Marlin Gryfino | 1:19.95 | 296 | |||
5. | Guziewicz Krzysztof SP75 | 95 | AZS AWFiS Gdańsk | 1:20.62 | 289 | |||
6. | Kowalski Szymon | 95 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.20 | 273 | |||
7. | Kukulski Karol | 95 | Flota Gdynia | 1:24.81 | 248 | |||
8. | Nitkowski Rafał | 95 | Flota Gdynia | 1:25.99 | 238 | |||
9. | Toma Bartosz | 95 | Delfin Gdynia | 1:27.05 | 230 | |||
10. | Wenta Tomasz | 95 | Olimp Lêbork | 1:34.26 | 181 |
<< TOP >> |
Konkurencja 55 2008-05-17 - 14:26 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Trops Kartuzy 10 | Trops Kartuzy | 2:40.57 | 232 |
Bach Wiktoria, Sierocka Karolina, Stankowska Paulina, Zalewska Kaja |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:41.16 | 229 |
Ropel Wiktoria, Smoluchowska Magdalena, Klonowska Marta, Muraszko-Kuźma Urszula |
3. | AZS AWFiS Gdańsk 10 | AZS AWFiS Gdańsk | 3:01.48 | 160 |
Tarasiewicz Aleksandra, Koniuszy Karolina, Michniewicz Anna, Miller Karolina |
<< TOP >> |
Konkurencja 56 2008-05-17 - 14:30 |
Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Trops Kartuzy 10 | Trops Kartuzy | 2:23.80 | 212 |
Kuś Maciej, Pryczkowski Jakub, Walentowski Marcin, Skierka Jakub |
2. | Orzeł Elbląg 10 | Orzeł Elbląg | 2:26.23 | 201 |
Siudziński Patryk, Stella Marcel, Gołota Sebastian, Maciesza Jakub |
3. | AZS AWFiS Gdańsk 10 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:34.52 | 171 |
Wołkanowski Marcin, Fejdasz Paweł, Kański Norbert, Dobrzyński Marsel |
4. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:39.73 | 154 |
Bruździak Maciej, Kotlewski Michał, Figura Bartłomiej, Małecki Mateusz |
5. | Delfin Gdynia 10 | Delfin Gdynia | 2:59.08 | 110 |
Niemczyk Krzysztof, Szpotowicz Julian, Kieliszek Artur, Arndt Mateusz |
6. | AZS AWFiS Gdańsk 102 | AZS AWFiS Gdańsk | 3:14.15 | 86 |
Karczewski Krzysztof, Ziółkowski Adam |
<< TOP >> |
Konkurencja 57 2008-05-17 - 14:34 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Marlin Gryfino 11 | Marlin Gryfino | 2:40.47 | 232 |
Dankowska Karolina, Bucińska Karolina, Walińska Zuzanna, Bêdkowska Agata |
2. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:41.48 | 228 |
Dalkowska Barbara, Śliwińska Ewa, Grudnowska Alicja, Juszczyk Natalia |
3. | AZS AWFiS Gdańsk 11 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:49.56 | 197 |
Cybula Małgorzata, Palutkiewicz Wiktoria, Rajkowska Kamila, Zieman Nikol |
<< TOP >> |
Konkurencja 58 2008-05-17 - 14:38 |
Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AWFiS Gdańsk 11 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:21.48 | 222 |
Klimczuk Karol, Lew Adrian, Czerwiński Dawid, Wojsiat Sebastian |
2. | Marlin Gryfino 11 | Marlin Gryfino | 2:24.07 | 210 |
Puchacz Damian, Racinowski Szymon, Sendyk Paweł |
3. | Olimp Lêbork 11 | Olimp Lêbork | 2:29.42 | 189 |
Kodrzycki Krzysztof, Kwiatkowski Radosław, Słota Oskar, Zuchowski Ernest |
4. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:38.26 | 159 |
Konopka Mateusz, Kunz Kacper, Śliwiński Marek, Zomkowski Arkadiusz |
<< TOP >> |
Konkurencja 59 2008-05-17 - 14:41 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Orzeł Elbląg 12 | Orzeł Elbląg | 2:11.61 | 421 |
Terech Patrycja, Stella Antonina, Zientara Agata, Maciesza Agata |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 12 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:18.38 | 362 |
Szrubkowska Julia, Ziomkowska Agata, Jezierska Karolina, Matysiak Ewa |
<< TOP >> |
Konkurencja 60 2008-05-17 - 14:44 |
Chłopców, 4 x 50m dowolny | 12 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 121 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:09.26 | 291 |
Stiller Piotr, Olender Karol, Zawadzki Grzegorz, Szołoch Andrzej |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 122 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:15.00 | 256 |
Masłyk Mateusz, Babiński Artur, Sudomir Piotr, Morawski Jakub |
3. | Dwójka Morena Gdańsk 123 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:30.37 | 185 |
Szczepankiewicz Mateusz, Kass Mateusz, Dorawa Norman, Jaroszewski Tomasz |
<< TOP >> |
Konkurencja 61 2008-05-17 - 14:47 |
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AWFiS Gdańsk 13 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:08.68 | 450 |
Borkowska Agata SP75, Bielecka Maria SP75, Przybylska Zuzanna SP75, Lewandowska Kamila SP75 |
2. | Orzeł Elbląg 13 | Orzeł Elbląg | 2:10.51 | 431 |
Kulla Katarzyna, Świêcicka Aleksandra, Zgiet Karina, Olszowa Aleksandra |
<< TOP >> |
Konkurencja 62 2008-05-17 - 14:50 |
Chłopców, 4 x 50m dowolny | 13 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | AZS AWFiS Gdańsk 13 | AZS AWFiS Gdańsk | 2:03.92 | 331 |
Błażewicz Jakub SP75, Kurowski Wojciech SP75, Majer Michał SP75, Wołkanowski Paweł SP75 |