|
II Ogólnopolskie Zawody Pływackie
NORDA SWIM 2008 Władysławowo, 19. - 20.4.2008 |
|
1 - I Blok roczniki 1997-1998 | 19.04.2008 - 9:45 |
|
Konkurencja 1 19.04.2008 - 9:45 |
Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | KWIATKOWSKA, Aleksandra | 98 | Siódemka Brodnica | 1:18.80 | 301 | |||
2. | ZALEWSKA, Kaja | 98 | Trops Kartuzy | 1:21.08 | 276 | |||
3. | RYZINSKA, Daria | 98 | MKS Roś Pisz | 1:22.13 | 266 | |||
4. | BACH, Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 1:23.76 | 250 | |||
5. | WARSZAWSKA, Nicola | 98 | Delfin Gdynia | 1:25.66 | 234 | |||
6. | BĘDKOWSKA, Agata | 98 | Marlin Gryfino | 1:27.23 | 222 | |||
7. | SIEROCKA, Karolina | 98 | Trops Kartuzy | 1:28.54 | 212 | |||
8. | ROZMARYNOWSKA, Wiktoria | 98 | Orzeł Elbląg | 1:31.80 | 190 | |||
9. | GREJĆ, Honorata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:31.92 | 190 | |||
10. | HAAK, Natalia | 98 | Mal-Wopr Malbork | 1:33.80 | 178 | |||
11. | PIOTROWSKA, Klaudia | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:36.45 | 164 | |||
12. | FELSZTIGER, Agata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:36.76 | 162 | |||
13. | TARASIEWICZ, Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:39.42 | 150 | |||
14. | KAJKO, Paula | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:40.88 | 143 | |||
15. | HANUSZ, Karolina | 98 | Jedynka Elbląg | 1:42.60 | 136 | |||
16. | GÓRECKA, Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 1:45.14 | 127 | |||
17. | BUTKIEWICZ, Sara | 98 | Orzeł Elbląg | 1:45.60 | 125 | |||
18. | CZARNECKA, Karolina | 98 | Skalar Słupsk | 1:46.92 | 120 | |||
19. | TOBER, Agnieszka | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:48.11 | 116 | |||
20. | WERONIECKA, Weronika | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:48.41 | 116 | |||
21. | SŁOTA, Angelika | 98 | Olimp Lêbork | 1:49.02 | 114 | |||
22. | WYSOCKA, Katarzyna | 98 | Skalar Słupsk | 1:49.26 | 113 | |||
23. | BRYTAN, Ewa | 98 | Mewa Władysławowo | 1:57.44 | 91 | |||
24. | BOBRYK, Paulina | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:05.04 | 75 | |||
25. | WAZ, Karolina | 98 | Mewa Władysławowo | 2:05.26 | 75 | |||
26. | BIEŃKOWSKA, Patrycja | 98 | Mewa Władysławowo | 2:29.67 | 44 |
11 lat |
1. | BIEDRZYCKA, Iga | 97 | MKS Roś Pisz | 1:11.54 | 402 | |||
2. | WÓJCIK, Magdalena | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:15.20 | 346 | |||
3. | MAZUR, Agnieszka | 97 | Skalar Słupsk | 1:17.86 | 312 | |||
4. | SZULC, Maja | 97 | Siódemka Brodnica | 1:18.93 | 299 | |||
5. | CYBULA, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:21.93 | 268 | |||
6. | JELENIEWSKA, Marta | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:22.60 | 261 | |||
7. | REDOSZ, Marta | 97 | Skalar Słupsk | 1:23.51 | 253 | |||
8. | JUSZCZYK, Natalia | 97 | Delfin Gdynia | 1:24.29 | 246 | |||
9. | DALKOWSKA, Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 1:26.29 | 229 | |||
10. | WALIŃSKA, Zuzanna | 97 | Marlin Gryfino | 1:26.44 | 228 | |||
11. | KUR, Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.38 | 221 | |||
12. | WIERZBA, Magdalena | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:27.55 | 219 | |||
13. | POLAK, Ada | 97 | Rafa Gdynia | 1:27.57 | 219 | |||
14. | BUCIŃSKA, Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 1:28.44 | 213 | |||
15. | PRZECHERSKA, Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 1:30.40 | 199 | |||
16. | DANKOWSKA, Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 1:31.51 | 192 | |||
17. | BRUMER, Małgorzata | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:31.92 | 190 | |||
18. | NIKLAS, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:31.98 | 189 | |||
19. | ZIEMAN, Nikol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:32.10 | 188 | |||
20. | ŚNIECHOWSKA, Marta | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:34.94 | 172 | |||
21. | KAMIŃSKA, Marcelina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:35.20 | 171 | |||
21. | JAKUBOWSKA, Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:35.20 | 171 | |||
23. | BERNAS, Paulina | 97 | Skalar Słupsk | 1:36.40 | 164 | |||
24. | GRETKIEWICZ, Dominika | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:36.83 | 162 | |||
25. | PLEWKA, Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:37.91 | 157 | |||
26. | ŁĘGOWSKA, Kamila | 97 | Delfin Gdynia | 1:38.64 | 153 | |||
27. | RAJKOWSKA, Kamila | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:49.51 | 112 | |||
NW | WOJTASIK, Adrianna | 97 | Orzeł Elbląg |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 19.04.2008 - 10:12 |
Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | ARNDT, Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 1:12.31 | 271 | |||
2. | MACIESZA, Jakub | 98 | Orzeł Elbląg | 1:12.33 | 271 | |||
3. | SKIERKA, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 1:14.74 | 245 | |||
4. | CIBOROWSKI, Natan | 98 | MKS Roś Pisz | 1:17.32 | 222 | |||
5. | SIUDZIŃSKI, Patryk | 98 | Orzeł Elbląg | 1:18.24 | 214 | |||
6. | MAKUŚ, Anton | 98 | Skalar Słupsk | 1:18.62 | 211 | |||
7. | DOBRZYŃSKI, Marsel | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:19.13 | 207 | |||
8. | PAWŁYSZYN, Jacek | 98 | Skalar Słupsk | 1:20.69 | 195 | |||
9. | MAŃCZAK, Błażej | 98 | Flota Gdynia | 1:20.80 | 194 | |||
10. | STELLA, Marcel | 98 | Orzeł Elbląg | 1:24.89 | 167 | |||
11. | GOŁOTA, Sebastian | 98 | Orzeł Elbląg | 1:27.59 | 152 | |||
12. | STEFFENS, Maurice | 98 | TSV Lamstedt | 1:28.55 | 148 | |||
13. | KAŃSKI, Norbert | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.14 | 145 | |||
14. | JABŁONSKI, Patryk | 98 | MKS Roś Pisz | 1:29.51 | 143 | |||
15. | CICHOWSKI, Mateusz | 98 | Skalar Słupsk | 1:32.04 | 131 | |||
16. | KASZUBA, Damian | 98 | Trops Kartuzy | 1:32.07 | 131 | |||
17. | KRAWISZ, Szymon | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:32.80 | 128 | |||
18. | KARCZEWSKI, Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:33.70 | 125 | |||
19. | SOŁYSZKO, Seweryn | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:34.52 | 121 | |||
20. | KLAWIKOWSKI, Jakub | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:35.71 | 117 | |||
21. | KRZYSZTOFOWICZ, Maciej | 98 | Skalar Słupsk | 1:36.88 | 113 | |||
22. | NIEMCZYK, Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | 1:41.67 | 97 | |||
23. | POPIELA, Bartosz | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:44.18 | 91 | |||
24. | KIELISZEK, Artur | 98 | Delfin Gdynia | 1:45.13 | 88 | |||
25. | KRUKOWIECKI, DOMINIK | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:48.10 | 81 | |||
26. | BĄK, Mikołaj | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:48.63 | 80 | |||
27. | JÓŹWICKI, Kamil | 98 | Mewa Władysławowo | 1:50.03 | 77 | |||
28. | ZIÓŁKOWSKI, Adam | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:53.48 | 70 | |||
29. | POLEJOWSKI, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 1:53.94 | 69 | |||
30. | CZARZASTY, Aleksander | 98 | Trops Kartuzy | 1:54.72 | 68 | |||
31. | KONEFKE, Oktawian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:55.00 | 67 | |||
32. | WIŚNIEWSKI, Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:56.19 | 65 | |||
33. | SOBOLAK, Patryk | 98 | Jedynka Elbląg | 1:58.06 | 62 | |||
34. | KRYSZAK, Wacław | 98 | Mewa Władysławowo | 2:07.94 | 49 | |||
35. | OBIERAK, Grzegorz | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:23.59 | 35 | |||
DYSKW. | PRYCZKOWSKI, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | LEWAŃCZYK, Rafał | 98 | Mewa Władysławowo | |||||
DYSKW. | KISIEL, KAMIL | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | |||||
NW | LICHACZ, Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg | |||||
NW | DRAPIEWSKI, PATRYK | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | |||||
NIE UK. | OWCZAREK, Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg |
11 lat |
1. | ŻMIJA, Marek | 97 | MKS MOS Katowice | 1:08.45 | 319 | |||
2. | SENDYK, Paweł | 97 | Marlin Gryfino | 1:08.93 | 313 | |||
3. | MACH, Mateusz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:12.55 | 268 | |||
4. | ZUCHOWSKI, Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 1:13.64 | 257 | |||
5. | KLIMCZUK, Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:14.67 | 246 | |||
6. | KIL, Kacper | 97 | Orzeł Elbląg | 1:17.05 | 224 | |||
7. | KONOPKA, Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:18.94 | 208 | |||
8. | SZYMULA, Maciej | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:19.45 | 204 | |||
9. | GOŚCIŃSKI, Olaf | 97 | Jedynka Elbląg | 1:20.67 | 195 | |||
10. | KUKIEŁKO, Igor | 97 | Rafa Gdynia | 1:20.87 | 194 | |||
11. | JARMOSZ, Wojciech | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:23.07 | 179 | |||
12. | SYROTUNES, Serhiy | 97 | Skalar Słupsk | 1:23.92 | 173 | |||
13. | SUKTA, Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:24.25 | 171 | |||
14. | KAMIŃSKI, Marcin | 97 | Marlin Gryfino | 1:24.57 | 169 | |||
15. | ZOMKOWSKI, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:24.73 | 168 | |||
16. | ŚWIERCZ, Łukasz | 97 | Jedynka Elbląg | 1:29.05 | 145 | |||
17. | OWSIANIK, Tomasz | 97 | Delfin Gdynia | 1:31.69 | 133 | |||
18. | LANDOWSKI, Janusz | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:33.41 | 126 | |||
19. | RYBCZYŃSKI, Marcin | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:34.02 | 123 | |||
20. | JAROCKI, Szymon | 97 | Skalar Słupsk | 1:34.66 | 121 | |||
21. | BYCZYŃSKI, Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:34.85 | 120 | |||
22. | NIKELEWSKI, Wojciech | 97 | Jedynka Elbląg | 1:36.26 | 115 | |||
23. | TOPORSKI, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:37.93 | 109 | |||
24. | PIECZKA, Tymoteusz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:38.36 | 108 | |||
25. | KOZŁOWSKI, Marek | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:39.26 | 105 | |||
26. | ŚWIDER, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:42.05 | 96 | |||
27. | ŚLIŻEWSKI, Paweł | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:42.88 | 94 | |||
28. | JASIELSKI, Stanisław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:43.43 | 93 | |||
29. | ŚLIWIŃSKI, Łukasz | 97 | Delfin Gdynia | 1:45.01 | 88 | |||
30. | STUDTE, Bennet | 97 | TSV Lamstedt | 1:46.14 | 86 | |||
31. | DWORAKOWSKI, Jakub | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:54.13 | 69 | |||
DYSKW. | KWIATKOWSKI, Radosław | 97 | Olimp Lêbork | |||||
DYSKW. | PAŁASZ, Brajan | 97 | Jedynka Elbląg | |||||
DYSKW. | SOSIŃSKI, Sebastian | 97 | Ósemka Starogard Gd | |||||
NW | LEWICKI, Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd | |||||
NW | CZERWIŃSKI, Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | GAZDA, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | LEW, Adrian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | ŚRAMA, Rafał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 19.04.2008 - 10:52 |
Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | ZALEWSKA, Kaja | 98 | Trops Kartuzy | 1:37.45 | 303 | |||
2. | WARSZAWSKA, Nicola | 98 | Delfin Gdynia | 1:40.05 | 280 | |||
3. | OLBIŃSKA, Daria | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:41.50 | 268 | |||
4. | MICHNIEWICZ, Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:55.30 | 183 | |||
5. | WESOŁOWSKA, Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | 1:55.39 | 182 | |||
6. | HAAK, Natalia | 98 | Mal-Wopr Malbork | 1:56.56 | 177 | |||
7. | STANKOWSKA, Paulina | 98 | Trops Kartuzy | 1:58.48 | 168 | |||
8. | DAWIDOWSKA, Alicja | 98 | Trops Kartuzy | 2:00.17 | 161 | |||
9. | BUTKIEWICZ, Sara | 98 | Orzeł Elbląg | 2:00.79 | 159 | |||
10. | MILLER, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:00.83 | 159 | |||
11. | MULLER, Rebecca | 98 | TSV Lamstedt | 2:07.37 | 136 | |||
12. | SYNOWIEC, Dominika | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:09.02 | 130 | |||
13. | GÓRECKA, Katarzyna | 98 | Mewa Władysławowo | 2:09.65 | 129 | |||
14. | ISIO, Małgorzata | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:15.20 | 113 | |||
15. | BIEŃKOWSKA, Patrycja | 98 | Mewa Władysławowo | 2:23.72 | 94 | |||
DYSKW. | TIEDEMANN, Annina | 98 | TSV Lamstedt | |||||
DYSKW. | BRYTAN, Ewa | 98 | Mewa Władysławowo | |||||
DYSKW. | WYSOCKA, Katarzyna | 98 | Skalar Słupsk |
11 lat |
1. | HOPAŁO, Majka | 97 | Skalar Słupsk | 1:30.78 | 375 | |||
2. | RUTKOWSKA, Zuzanna | 97 | MKS Roś Pisz | 1:36.28 | 314 | |||
3. | HRYCYK, Marta | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:40.03 | 280 | |||
4. | BUCIŃSKA, Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 1:41.82 | 265 | |||
5. | MILCZAREK, Adriana | 97 | Olimp Lêbork | 1:44.37 | 246 | |||
6. | WIERZBA, Magdalena | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:48.35 | 220 | |||
7. | PAWŁOWSKA, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:54.08 | 189 | |||
8. | ŁĘGOWSKA, Kamila | 97 | Delfin Gdynia | 1:55.01 | 184 | |||
9. | GRETKIEWICZ, Dominika | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:55.32 | 183 | |||
10. | PRZECHERSKA, Martyna | 97 | Mewa Władysławowo | 1:55.39 | 182 | |||
11. | KUR, Marianna | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:58.61 | 168 | |||
DYSKW. | LESZCZYŃSKA, Matylda | 97 | Orzeł Elbląg | |||||
DYSKW. | ZOFIA, Zborowska-Karol | 97 | Delfin Gdynia | |||||
NW | WANGLER, Eliza | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | PIÓREK, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | LEVIT, Nicole | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | PALUTKIEWICZ, Wiktoria | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 19.04.2008 - 11:15 |
Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | WENDA, Patryk | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:38.16 | 208 | |||
2. | PAWŁYSZYN, Jacek | 98 | Skalar Słupsk | 1:38.68 | 205 | |||
3. | MAKUŚ, Anton | 98 | Skalar Słupsk | 1:39.41 | 201 | |||
4. | BYCZKOWSKI, Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 1:42.38 | 184 | |||
5. | KLEIN, Patryk | 98 | Trops Kartuzy | 1:45.79 | 167 | |||
6. | KUŚ, Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 1:46.39 | 164 | |||
7. | CIBOROWSKI, Natan | 98 | MKS Roś Pisz | 1:46.87 | 162 | |||
8. | WALENTOWSKI, Marcin | 98 | Trops Kartuzy | 1:50.51 | 146 | |||
9. | STELLA, Marcel | 98 | Orzeł Elbląg | 1:52.44 | 139 | |||
10. | LEWAŃCZYK, Rafał | 98 | Mewa Władysławowo | 1:53.24 | 136 | |||
11. | WALASZEK, Jêdrzej | 98 | Skalar Słupsk | 1:53.98 | 133 | |||
12. | KRYSZAK, Wacław | 98 | Mewa Władysławowo | 2:02.22 | 108 | |||
13. | OWCZAREK, Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg | 2:03.48 | 105 | |||
14. | WIŚNIEWSKI, Michał | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:07.01 | 96 | |||
15. | KARCZEWSKI, Krzysztof | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:11.57 | 87 | |||
DYSKW. | PYTKA, Piotr | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | NIEMCZYK, Krzysztof | 98 | Delfin Gdynia | |||||
NW | LICHACZ, Mateusz | 98 | Orzeł Elbląg |
11 lat |
1. | PUCHACZ, Damian | 97 | Marlin Gryfino | 1:34.84 | 231 | |||
2. | SYROTUNES, Serhiy | 97 | Skalar Słupsk | 1:38.30 | 208 | |||
3. | RACINOWSKI, Szymon | 97 | Marlin Gryfino | 1:39.33 | 201 | |||
4. | WOJSIAT, Sebastian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:41.33 | 189 | |||
5. | SŁOTA, Oskar | 97 | Olimp Lêbork | 1:44.75 | 172 | |||
6. | RYBCZYŃSKI, Marcin | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:44.84 | 171 | |||
7. | KUNZ, Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 1:47.70 | 158 | |||
8. | TOMASZCZYK, Stanisław | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:49.96 | 148 | |||
9. | SUKTA, Oskar | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.18 | 147 | |||
10. | BYCZYŃSKI, Kacper | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:50.57 | 146 | |||
11. | KRZYŻANOWSKI, Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.68 | 145 | |||
12. | SROKA, Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:51.48 | 142 | |||
13. | TOPORSKI, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:53.47 | 135 | |||
14. | SOSIŃSKI, Sebastian | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:59.72 | 115 | |||
15. | ŚLIŻEWSKI, Paweł | 97 | Ósemka Starogard Gd | 2:07.67 | 95 | |||
DYSKW. | KONIECZKA, Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd | |||||
DYSKW. | STUDTE, Bennet | 97 | TSV Lamstedt | |||||
NW | CZERWIŃSKI, Dawid | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 19.04.2008 - 11:37 |
Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | MILLER, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 54.39 | 109 |
11 lat |
1. | MAZUR, Agnieszka | 97 | Skalar Słupsk | 39.44 | 286 | |||
2. | HOPAŁO, Majka | 97 | Skalar Słupsk | 40.40 | 267 | |||
3. | DALKOWSKA, Barbara | 97 | Delfin Gdynia | 41.39 | 248 | |||
4. | KARAŚ, Adrianna | 97 | 1-Solex Lêbork | 42.87 | 223 | |||
5. | REDOSZ, Marta | 97 | Skalar Słupsk | 43.11 | 219 | |||
6. | GRUDNOWSKA, Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 44.10 | 205 | |||
7. | SZULC, Maja | 97 | Siódemka Brodnica | 45.08 | 192 | |||
8. | DANKOWSKA, Karolina | 97 | Marlin Gryfino | 45.71 | 184 | |||
9. | ZIEMAN, Nikol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 50.52 | 136 | |||
DYSKW. | ŚLIWIŃSKA, Ewa | 97 | Delfin Gdynia | |||||
DYSKW. | JUSZCZYK, Natalia | 97 | Delfin Gdynia | |||||
NW | WANGLER, Eliza | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | MASTEJOWSKA, Karolina | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 19.04.2008 - 11:45 |
Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | ARNDT, Mateusz | 98 | Delfin Gdynia | 36.80 | 243 | |||
2. | JAGODZIŃSKI, Oskar | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 37.82 | 223 | |||
3. | FAC, Michał | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 42.50 | 157 | |||
4. | MAKUŚ, Anton | 98 | Skalar Słupsk | 43.04 | 152 | |||
5. | PAWŁYSZYN, Jacek | 98 | Skalar Słupsk | 44.67 | 136 | |||
6. | TOŁŁOCZKO, Dawid | 98 | 1-Solex Lêbork | 49.16 | 102 | |||
7. | WOŁKANOWSKI, Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 51.84 | 87 | |||
8. | POPIELA, Bartosz | 98 | 1-Solex Lêbork | 57.32 | 64 |
11 lat |
1. | ŻMIJA, Marek | 97 | MKS MOS Katowice | 33.53 | 321 | |||
2. | SENDYK, Paweł | 97 | Marlin Gryfino | 34.21 | 302 | |||
3. | PUCHACZ, Damian | 97 | Marlin Gryfino | 38.84 | 206 | |||
4. | RUSZTYK, Jakub | 97 | Delfin Inowrocław | 39.49 | 196 | |||
5. | KONOPKA, Mateusz | 97 | Delfin Gdynia | 39.68 | 193 | |||
6. | SYROTUNES, Serhiy | 97 | Skalar Słupsk | 41.20 | 173 | |||
7. | KAMIŃSKI, Marcin | 97 | Marlin Gryfino | 41.63 | 168 | |||
8. | ŚLIWIŃSKI, Marek | 97 | Delfin Gdynia | 44.44 | 138 | |||
9. | KWIATKOWSKI, Radosław | 97 | Olimp Lêbork | 44.96 | 133 | |||
10. | PIÓRKOWSKI, Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 45.00 | 133 | |||
11. | KUKIEŁKO, Igor | 97 | Rafa Gdynia | 46.02 | 124 | |||
12. | OWSIANIK, Tomasz | 97 | Delfin Gdynia | 48.17 | 108 | |||
13. | WOŁKOWICZ, Łukasz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 49.44 | 100 | |||
14. | ŚWIDER, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 52.79 | 82 | |||
NW | ŚRAMA, Rafał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 19.04.2008 - 11:56 |
Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | ROZMARYNOWSKA, Wiktoria | 98 | Orzeł Elbląg | 1:35.49 | 227 | |||
2. | KAJKO, Paula | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:39.82 | 199 | |||
3. | BĘDKOWSKA, Agata | 98 | Marlin Gryfino | 1:40.16 | 197 | |||
4. | ZAŁUSKA, Martyna | 98 | Trops Kartuzy | 1:40.81 | 193 | |||
5. | STANKOWSKA, Paulina | 98 | Trops Kartuzy | 1:41.09 | 192 | |||
6. | GREJĆ, Honorata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:43.51 | 178 | |||
7. | FELSZTIGER, Agata | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:45.30 | 170 | |||
8. | KONIUSZY, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:50.62 | 146 | |||
9. | CZARNECKA, Karolina | 98 | Skalar Słupsk | 1:51.87 | 141 | |||
10. | MICHNIEWICZ, Anna | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:53.30 | 136 | |||
11. | WERONIECKA, Weronika | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:54.25 | 133 | |||
12. | HANUSZ, Karolina | 98 | Jedynka Elbląg | 1:55.49 | 129 | |||
DYSKW. | BACH, Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | WESOŁOWSKA, Wiktoria | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | TARASIEWICZ, Aleksandra | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | SŁOTA, Angelika | 98 | Olimp Lêbork | |||||
DYSKW. | ISIO, Małgorzata | 98 | 1-Solex Lêbork | |||||
DYSKW. | BOBRYK, Paulina | 98 | 1-Solex Lêbork | |||||
NW | PIOTROWSKA, Klaudia | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz |
11 lat |
1. | JELENIEWSKA, Marta | 97 | Mal-Wopr Malbork | 1:29.36 | 277 | |||
2. | KARAŚ, Adrianna | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:31.23 | 261 | |||
3. | HRYCYK, Marta | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:31.96 | 255 | |||
4. | REDOSZ, Marta | 97 | Skalar Słupsk | 1:35.11 | 230 | |||
5. | POLAK, Ada | 97 | Rafa Gdynia | 1:38.25 | 209 | |||
6. | GRUDNOWSKA, Alicja | 97 | Delfin Gdynia | 1:39.51 | 201 | |||
7. | ŚLIWIŃSKA, Ewa | 97 | Delfin Gdynia | 1:41.22 | 191 | |||
8. | WALIŃSKA, Zuzanna | 97 | Marlin Gryfino | 1:41.48 | 189 | |||
9. | NIKLAS, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:43.25 | 180 | |||
10. | BERNAS, Paulina | 97 | Skalar Słupsk | 1:43.98 | 176 | |||
11. | BRUMER, Małgorzata | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:45.35 | 169 | |||
12. | PLEWKA, Karolina | 97 | Delfin Gdynia | 1:45.50 | 169 | |||
13. | ZOFIA, Zborowska-Karol | 97 | Delfin Gdynia | 1:53.79 | 134 | |||
DYSKW. | RAJKOWSKA, Kamila | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | WOJTASIK, Adrianna | 97 | Orzeł Elbląg | |||||
NW | LEVIT, Nicole | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | MASTEJOWSKA, Karolina | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NIE UK. | BAGIŃSKA, Martyna | 97 | Ósemka Starogard Gd |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 19.04.2008 - 12:17 |
Chłopców, 100m grzbietowy |
10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | SKIERKA, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 1:21.67 | 246 | |||
2. | MAŃCZAK, Błażej | 98 | Flota Gdynia | 1:22.87 | 235 | |||
3. | WENDA, Patryk | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:24.57 | 221 | |||
4. | SIUDZIŃSKI, Patryk | 98 | Orzeł Elbląg | 1:26.86 | 204 | |||
5. | BYCZKOWSKI, Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 1:33.32 | 165 | |||
6. | WALENTOWSKI, Marcin | 98 | Trops Kartuzy | 1:34.49 | 159 | |||
7. | ZAKRZEWSKI, Michał | 98 | Trops Kartuzy | 1:34.78 | 157 | |||
8. | PRYCZKOWSKI, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | 1:35.74 | 152 | |||
9. | MACKOJĆ, Aleksander | 98 | Trops Kartuzy | 1:38.17 | 141 | |||
10. | KRAWISZ, Szymon | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:39.71 | 135 | |||
11. | CICHOWSKI, Mateusz | 98 | Skalar Słupsk | 1:39.99 | 134 | |||
12. | KASZUBA, Damian | 98 | Trops Kartuzy | 1:40.03 | 134 | |||
13. | KRZYSZTOFOWICZ, Maciej | 98 | Skalar Słupsk | 1:40.20 | 133 | |||
14. | SOŁYSZKO, Seweryn | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:40.39 | 132 | |||
15. | KLAWIKOWSKI, Jakub | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:42.05 | 126 | |||
16. | KAŃSKI, Norbert | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:42.39 | 125 | |||
17. | KISIEL, KAMIL | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:44.75 | 116 | |||
18. | KLEIN, Patryk | 98 | Trops Kartuzy | 1:46.43 | 111 | |||
19. | STEFFENS, Maurice | 98 | TSV Lamstedt | 1:54.92 | 88 | |||
20. | SOBOLAK, Patryk | 98 | Jedynka Elbląg | 1:58.12 | 81 | |||
21. | KRUKOWIECKI, DOMINIK | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz | 1:58.57 | 80 | |||
22. | KONEFKE, Oktawian | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:02.13 | 73 | |||
23. | ZIÓŁKOWSKI, Adam | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:04.50 | 69 | |||
24. | BĄK, Mikołaj | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 2:13.12 | 57 | |||
DYSKW. | WALASZEK, Jêdrzej | 98 | Skalar Słupsk | |||||
DYSKW. | POLEJOWSKI, Jakub | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | KIELISZEK, Artur | 98 | Delfin Gdynia | |||||
DYSKW. | BYCZKOWSKI, Grzegorz | 98 | Trops Kartuzy | |||||
DYSKW. | OBIERAK, Grzegorz | 98 | 1-Solex Lêbork | |||||
NW | DRAPIEWSKI, PATRYK | 98 | Piêtnastka AQUA Bydgoszcz |
11 lat |
1. | KODRZYCKI, Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 1:25.05 | 217 | |||
2. | GOŚCIŃSKI, Olaf | 97 | Jedynka Elbląg | 1:29.24 | 188 | |||
3. | LEWICKI, Przemysław | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:30.25 | 182 | |||
4. | WOJSIAT, Sebastian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:30.83 | 178 | |||
5. | ZOMKOWSKI, Arkadiusz | 97 | Delfin Gdynia | 1:31.97 | 172 | |||
6. | RACINOWSKI, Szymon | 97 | Marlin Gryfino | 1:36.81 | 147 | |||
7. | TOMASZCZYK, Stanisław | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:37.09 | 146 | |||
8. | LANDOWSKI, Janusz | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:37.25 | 145 | |||
9. | KONIECZKA, Szymon | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.15 | 133 | |||
10. | ŚWIERCZ, Łukasz | 97 | Jedynka Elbląg | 1:40.46 | 132 | |||
11. | ZIEMAN, Kamil | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:41.68 | 127 | |||
12. | NIKELEWSKI, Wojciech | 97 | Jedynka Elbląg | 1:44.28 | 118 | |||
13. | PAŁASZ, Brajan | 97 | Jedynka Elbląg | 1:46.32 | 111 | |||
14. | JAROCKI, Szymon | 97 | Skalar Słupsk | 1:48.95 | 103 | |||
15. | DWORAKOWSKI, Jakub | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:54.63 | 89 | |||
DYSKW. | SŁOTA, Oskar | 97 | Olimp Lêbork | |||||
DYSKW. | ŚLIWIŃSKI, Marek | 97 | Delfin Gdynia | |||||
NW | PIECZKA, Tymoteusz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | LEW, Adrian | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
NW | GAZDA, Michał | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 19.04.2008 - 12:46 |
Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | OLBIŃSKA, Daria | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:28.85 | 311 | |||
2. | KWIATKOWSKA, Aleksandra | 98 | Siódemka Brodnica | 1:29.40 | 305 | |||
3. | RYZINSKA, Daria | 98 | MKS Roś Pisz | 1:36.97 | 239 | |||
4. | SIEROCKA, Karolina | 98 | Trops Kartuzy | 1:39.70 | 220 | |||
5. | TIEDEMANN, Annina | 98 | TSV Lamstedt | 1:40.00 | 218 | |||
6. | KONIUSZY, Karolina | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:55.00 | 143 | |||
7. | TOBER, Agnieszka | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:56.04 | 140 | |||
8. | MULLER, Rebecca | 98 | TSV Lamstedt | 2:14.17 | 90 | |||
9. | SYNOWIEC, Dominika | 98 | 1-Solex Lêbork | 2:17.57 | 84 | |||
DYSKW. | ZAŁUSKA, Martyna | 98 | Trops Kartuzy |
11 lat |
1. | WÓJCIK, Magdalena | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:26.73 | 334 | |||
2. | MAZUR, Agnieszka | 97 | Skalar Słupsk | 1:27.56 | 325 | |||
3. | HOPAŁO, Majka | 97 | Skalar Słupsk | 1:28.38 | 316 | |||
4. | RUTKOWSKA, Zuzanna | 97 | MKS Roś Pisz | 1:28.86 | 311 | |||
5. | CYBULA, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:33.53 | 267 | |||
6. | MILCZAREK, Adriana | 97 | Olimp Lêbork | 1:39.34 | 223 | |||
7. | LESZCZYŃSKA, Matylda | 97 | Orzeł Elbląg | 1:41.39 | 209 | |||
8. | JAKUBOWSKA, Karolina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:44.67 | 190 | |||
9. | PAWŁOWSKA, Paulina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:46.43 | 181 | |||
10. | KAMIŃSKA, Marcelina | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:48.38 | 171 | |||
DYSKW. | BIEDRZYCKA, Iga | 97 | MKS Roś Pisz | |||||
NW | PIÓREK, Małgorzata | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 19.04.2008 - 13:02 |
Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Wyniki |
|
Punkty: FINA 2004 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | JAGODZIŃSKI, Oskar | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:26.20 | 237 | |||
2. | MACIESZA, Jakub | 98 | Orzeł Elbląg | 1:26.64 | 233 | |||
3. | KUŚ, Maciej | 98 | Trops Kartuzy | 1:29.67 | 210 | |||
4. | FAC, Michał | 98 | Tytan 65 Bydgoszcz | 1:31.54 | 198 | |||
5. | TOŁŁOCZKO, Dawid | 98 | 1-Solex Lêbork | 1:37.42 | 164 | |||
6. | ZAKRZEWSKI, Michał | 98 | Trops Kartuzy | 1:38.84 | 157 | |||
7. | DOBRZYŃSKI, Marsel | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:39.07 | 156 | |||
8. | JABŁONSKI, Patryk | 98 | MKS Roś Pisz | 1:42.05 | 143 | |||
9. | GOŁOTA, Sebastian | 98 | Orzeł Elbląg | 1:42.15 | 142 | |||
10. | WOŁKANOWSKI, Marcin | 98 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:42.22 | 142 | |||
11. | MACKOJĆ, Aleksander | 98 | Trops Kartuzy | 1:45.46 | 129 |
11 lat |
1. | MACH, Mateusz | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:24.67 | 250 | |||
2. | ZUCHOWSKI, Ernest | 97 | Olimp Lêbork | 1:25.12 | 246 | |||
3. | RUSZTYK, Jakub | 97 | Delfin Inowrocław | 1:27.57 | 226 | |||
4. | KLIMCZUK, Karol | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:29.10 | 214 | |||
5. | KIL, Kacper | 97 | Orzeł Elbląg | 1:29.40 | 212 | |||
6. | KODRZYCKI, Krzysztof | 97 | Olimp Lêbork | 1:30.21 | 206 | |||
7. | PIÓRKOWSKI, Patryk | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | 1:36.94 | 166 | |||
8. | JARMOSZ, Wojciech | 97 | 1-Solex Lêbork | 1:39.35 | 154 | |||
9. | SROKA, Wiktor | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:40.73 | 148 | |||
10. | ŚLIWIŃSKI, Łukasz | 97 | Delfin Gdynia | 1:43.39 | 137 | |||
11. | KUNZ, Kacper | 97 | Delfin Gdynia | 1:50.10 | 114 | |||
12. | ZIEMAN, Kamil | 97 | Ósemka Starogard Gd | 1:51.31 | 110 | |||
DYSKW. | KRZYŻANOWSKI, Marek | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | WOŁKOWICZ, Łukasz | 97 | AZS-AWFiS Gdańsk | |||||
DYSKW. | SZYMULA, Maciej | 97 | Mal-Wopr Malbork |