UDANE STARTY Z POCZĄTKIEM SEZONU DLA KARTUSKICH PŁYWAKÓW NA ZAWODACH W NIEMIECKIEJ BREMIE
Kartuscy pływacy świetną postawą zainaugurowali rozpoczęcie sezonu po wakacyjnej przerwie. 17 młodych pływaków Cartusii roczników 2007, 2008 i 2009 z trenerem Arkiem Zalewskim ścigało się na dwudniowym międzynarodowym mitingu pływackim w Bremen.
Młodzi zawodnicy startowali w 4 konkurencjach zawodów. (2 starty w 1 sobotnim bloku oraz 2 starty w 2 niedzielnym bloku.)
Do najlepszych zawodników tych zawodów można zaliczyć Paulinę Burdon, Michalinę Grzech, Aleksandra Trybull, Konrada Tredera, Igora Zalewskiego, Wiktorię Wilczewską.
Pomimo życiówek wszystkich pływaków Cartusii to ci zawodnicy uzyskali najbardziej cenne czasy w swoich koronnych startach.
Wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach.
Młodzicy 11- letni (rocznik 2007):
Paulina Burdon:
1- 50m grzbietowym, 1- 50m motylkowym
4- 100m grzbietowym, 6- 100m motylkowym
Michalina Grzech:
2- 50m grzbietowym, 3- 100m grzbietowym
4- 100m zmiennym, 7- 200m zmiennym
Aleksander Trybull:
1- 50m grzbietowym, 1- 100m grzbietowym
2- 50m klasycznym, 2- 100m klasycznym
Amelia Skorowska:
1- 100m klasycznym, 3- 50m klasycznym,
8- 100m grzbietowym
Oskar Sikora
1 - 50m motylkowym, 2 - 50m dowolnym
3 - 100m motylkowym, 4 - 100m dowolnym
Wiktoria Szymichowska:
5- 50m dowolnym, 6- 100m dowolnym, 10- 100m grzbietowym
Wiktor Gojtowski:
6- 50m dowolnym, 7- 50m grzbietowym
8- 100m dowolnym, 9- 100m grzbietowym
Dzieci 10- letnie (rocznik 2008):
Konrad Treder:
1- 50m grzbietowym, 2- 100m grzbietowym
1 -50m klasycznym, 1- 100m klasycznym
Igor Zalewski:
2- 50m klasycznym, 2- 100m klasycznym
2-100m zmiennym, 3- 50m dowolnym
Wiktor Hilbrycht:
1- 50m motylkowym, 2- 100m motylkowym
6-100zmiennym, 4- 50 dowolnym
Natalia Formela:
2- 50m klasycznym, 3- 100m klasycznym
5- 100m zmiennym, 7- 100m grzbietowym
Tomasz Nowiński:
4- 50m klasycznym, 4- 100m klasycznym, 5- 50m dowolnym
Dzieci 9- letnie (rocznik 2009):
Wiktoria Wilczewska:
1- 100m grzbietowym, 1- 100m klasycznym, 2- 100m zmiennym
Gracja Kuszowska:
1- 50m klasycznym, 1- 50m dowolnym
2- 100m klasycznym, 2- 50m grzbietowym
Mateusz Kreft:
1- 50m klasycznym, 1- 50m grzbietowym
1- 100m klasycznym, 2- 100m grzbietowym
Maciej Szlas:
3- 50m grzbietowym, 4, 50m dowolnym, 5- 100m dowolnym
Antonina Radomska:
2- 50m klasycznym, 4- 50m motylkowym
5- 50m grzbietowym, 9- 50m dowolnym
Kartuscy pływacy dziękują Urzędowi Gminy Kartuzy za dofinansowanie do wyjazdu na zawody oraz głównemu sponsorowi kartuskich pływaków Panu Bogdanowi Górskiemu.