WSZECHSTRONNY WIELOBÓJ SZYBKOŚCIOWY GDAŃSK 04.06.2011

Minionej soboty na pływalni 2 Moreny Gdańsk odbyły się coroczne zawody dla wszechstronnych sprinterów. Startowała tylko garstka zawodników Tropsa zracji pobytu kadrowiczów na obozie przygotowawczym do Mistrzostw Polski.
jednak mamy powód do zadowolenia z tych, którzy wystartowali w tych zawodach. Bez konkurencji była Julia Cyman 12 lat, która wygrała 4 pięćdziesiątki i  jednocześnie zajęła 1 miejsce w klasyfikacji generalnej 12 lat. Jej koleżanka  klubowa- Ela Mielewczyk skończyła na 9 miejscu. Maksymilian Socha 11 lat wygrał 50m grzbietowym, a na 50m dowolnym  przypłynął jako 2. W klasyfikacji generalnej 11 lat skończył na 5 pozycji, a  Damian Włodarczyk w tej samej kategorii wiekowej na 6 miejscu. Michał Zakrzewski 13 lat zajął 3 miejsce na 50m motylkowym i 4 w generalnej  13 lat.