• Start
  • GKS Cartusia
  • Regulamin przyznawania nagród

Regulamin przyznawania nagród

Regulamin przyznawania nagród i powołania na rocznikowe Mistrzostwa Polski


Nagroda klubowa.

Przyznawana na koniec roku szkolnego za osiągnięcia zawodnika dla klubu w danym roku szkolnym od września do czerwca w startach indywidualnych i sztafetach za medale w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz za miejsca 1 – 3 w rywalizacji w pomorskiej lidze pływackiej w kategorii dzieci, młodzików i juniorów.

Nagroda w formie statuetki i rzeczowej- sprzętowej.

 

Nominacja do nagrody w Kartuskiej Gali Sportu.

Określana na koniec roku kalendarzowego za osiągnięcia zawodników w startach w Mistrzostwach Polski (miejsca 1 – 3) w kategorii juniorów, młodzieżowców i seniorów.

Udział w Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata, Igrzyskach Europejskich, Igrzyskach Olimpijskich. (Dodatkowo sekcja może nagrodzić zawodnika nagrodą finansową.)

Miejsca 1 – 3 w swimrankingu w kategorii młodzików.

 

Nominacja do wyróżnienia w Kartuskiej Gali Sportu.

Określana na koniec roku kalendarzowego za osiągnięcia zawodników w startach w Mistrzostwach Polski – finał A i B (miejsca 4 – 20) w kategorii juniorów, młodzieżowców i seniorów.

  • do 20 miejsca w swimrankingu w konkurencji w kategorii młodzików
  • za wybitne osiągnięcia dla klubu w kategorii dzieci (Ta nominacja może ale nie musi mieć miejsca. O nominacji decydują trenerzy sekcji pływackiej w porozumieniu z Prezesem CARTUSII)
  • miejsca 1 – 3 w Pomorskiej Lidze Pływackiej

 

Nagrody i stypendia Burmistrza oraz Starosty Powiatu, Marszałka i Ministra według zasad przyznawania nagród na poszczególnym szczeblu na odpowiednich stronach internetowych.

 

NA ROCZNIKOWE MISTRZOSTWA POLSKI POWOŁANI ZAWODNICY KTÓRZY ZAJMUJĄ MIEJSCA W PIERWSZEJ 30 SWIMRANKINGU.

 

Logowanie